Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Bekébzelem magamnak, hogy...

Bekébzelem magamnak, hogy nagyon kövér vagyok?

Figyelt kérdés
156cm vagyok és 69kg,tudom,hogy sok,de a baratom azt mondja,hogy nekem igy a jo,meg ,hogy abszolult nem vagyok kövér azt mondja,hogy a cicim is nagy hasam nincs,jo a fenekem,meg sok pasinak tetszem,de én amikor belenézek a tükörbe egy dagi malacot látok .Nagyon leszeretnék adni 9kgt es azt nagyon gyorsan.
2012. ápr. 12. 13:02
 1/4 anonim ***** válasza:

A kiló soknak tűnik a magasságodhoz nekem, de így nem tudjuk itt eldönteni, hogy ducinak tűnsz e, vagy sem. A többi adatra is szükség lenne, derék, csípő, comb...

Szerintem felejtsd el a gyors fogyást. Én eddig akárhányszor lefogytam "gyorsan" még több jött vissza utána. Koplalni egy egész életen át nem lehet. Fogyj inkább lassan, egészséges táplálkozással és sok mozgással. Tehát életmódot változtass, ne fogyókúrázz. Én kalória számlálással és mozgással adtam le a felesleget, éhezés nélkül. Csökkents a cukrot, zsíros kaját, péksütiket. Több hús, túró, zöldség, gyümölcs.

2012. ápr. 12. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Először is nem "bekébzeled", hanem "bekéPzeled".

Másodszor meg...

Ha nagyon nem is vagy kövér, de bőven túlsúlyos vagy, bár nem látom az összképet, ennyi adatból ez jön le.

Én 168 cm vagyok, 70 kg, és eléggé duci - és ez nem csajos nyavalygás, tényleg így van. Ehhez képest te ennél azért 12 cm-vel alacsonyabb vagy... Hát nem tudom...


De az is számít, hogy sportolsz-e, illetve végzel-e valami nehéz fizikai munkát, vagy ilyesmi. Példának okáért barátnőm 160 cm-rel 73 kg, és egy szem felesleg sincs rajta, csak izom...

2012. ápr. 12. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
sokat szoktam sétálni,ugrálókötelezem,regen kézilabdáztam,de az sem most volt.Nem tudom pontossan mennyi a derékbőségem,de nekem igazabol azzal nincs bajom csak a hasammal,mindig a hsamat látom nagynak.De mindenki szerint jol nézek ki,de en soha semmibe nem érzem jol magam
2012. ápr. 12. 13:26
 4/4 anonim ***** válasza:
Az, hogy van rajtad felesleg nem jelenti azt, hogy nem vayg csinos és jó nő. Én 160 centi vagyok és 70 kiló. Igen, van feleslegem bőven, próbálom is leadni, de ettől függetlenül még jó nő vagyok. Nagy cici, kerek fenék, combok, viszonylag vékony derék. Szóval igen, nem árt, ha fogysz egy pár kilót, de ettől még ne érezd magad csúnyának!
2012. ápr. 12. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!