Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 167cm és 95kiló vagyok, mi a...

167cm és 95kiló vagyok, mi a legjobb diéta hogy a felesleges kilókat le adjam, a lehető leg rövidebb idön belül. Vagy egyébb lehetőség is van rá?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 17. 11:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Van zsírleszívás is. De az azért rettentően drasztikus, és nem is egészséges megoldás.


Kinek mi válik be. Én pl. rengeteg salátát eszem, sok fehérjét, minimális szénhidrátot. nekem ez vált be. Na meg nagyokat sétálok.

2008. ápr. 17. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
54%

Mozogj sokat. Ezt nem feletlenul csak tornara ertem. Gyalogolj. Egyel egy nap 5-6szor es keruld az ures szenhidratokat (edessegek es ropogtatnivalok). Keveset egyel de amit eszel az tartalmazzon sok feherjet (hus, turo, tejtermekek) keruld a krumplit es rizsbol is csak minimalis mennyiseget egyel(makaroni es egyeb tesztak kizarva). Hus melle koretnek egyel salatat. Turelmesnek kell lenned mert lassan fog menni. Nem tudom mennyi ido alatt sikerult igy meghiznod de ugy szamold hogy ketszer annyi idobe telik amig lefogysz. Persze vannak csodadietak amivel hamar ledobod a felesleget de mikor abbahagyod a koplalast es csupan egy morzsaval eszel tobbet csunyan visszahizod es akkor orulhetsz ha csak annyi megy rad vissza aminnyi le ment es nem a duplaja.

Sok sikert

2008. ápr. 18. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
54%
Nekem a gyaloglás vált be. Napi fél-egy óra és tuti az eredmény. Persze visszafogtam a kenyeret meg a tésztaféléket, de amióta mozgok nem is kívánom igazán. Nekem fél év alatt 12 kg ment le! Sok sikert!
2008. ápr. 18. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az update módszer tényleg hatásos és egyáltalán nem kell éhezni közben.A mozgás is fontos,fél óra gyaloglás,laza kocogás és hidd el,lesz eredmény.
2008. ápr. 22. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!