Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha már hozzászokot...

Mit tegyek, ha már hozzászokott a szervezetem a?

Figyelt kérdés

Mit tegyek, ha a szervezetem hozzászokott a szenna gyógyteához (november óta használom)? Ez egy nagyon erős hashajtó hatású gyógytea, erősebb mint a szűztea. A szervezet idővel hozzászokik, és a bélmozgás renyhül.


Nem kell a feddés, meg egyéb leszúrás hogy "úgy kell neked", megérdemled, meg "ne csináld" stb mert már elégszer megkaptam...

Tanácsot kérek hogy hogyan szüntessem meg a függőséget és hogyan tegyem rendbe a bélrendszerem!


2012. ápr. 13. 16:24
 1/3 A kérdező kommentje:

NEM KELL: étrendtipp, sem szidás...

Pontosan tudom mik a rostos kaják, eszem is őket (zabkása, kevés aszalt szilva és barack vízbe áztatva, zabkorpa kefirbe... gyümölcsök közül aszaltak, ill. sok rostos gyümi. banánt kerülöm) Zöldségek nyersen megvannak + tk kenyér, barnarizs.


De ha egyszer hozzászokott a szervezetem és nagyon függök már tőle... a függőséget akarom megszüntetni!!! Erre írjatok tippet légy szíves.

2012. ápr. 13. 16:26
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem szenna tea helyett igyál egy darabig szűzteát. Majd zöldteát. Szóval fokozatosan, egyre enyhébb "szereket használva szokj le róla. Vagy közben gyenge hatású hashajtót is használhatsz a teák helyett. Azt írtad, ismered az egészséges étrendet. Ezekkel 1-2 hónap alatt le tudsz szokni róla.
2012. ápr. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod!
2012. ápr. 14. 08:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!