Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 71kg és 160cm magas vagyok,...

71kg és 160cm magas vagyok, és 17 éves. Fogyni szeretnék 10kg-ot. Hogyan tegyem?

Figyelt kérdés
Mindenféle sport tevékenységet szívesen kipróbálok, amit egyedül lehet végezni, és ami hatásos.

2012. ápr. 13. 18:27
 1/5 anonim válasza:
100%

Futás az egyik legjobb! Nem kell gyorsan csak folyamatosan és eleget.

Az úszás is jó lenne de ahhoz sokaknak nincs elég önbizalma.

2012. ápr. 13. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%

Azt ne felejtsd el hogy ne rövid idő alatt akarjál fogyni mert akkor jojó effektus jön elő.

Inkább olyan életet alakíts ki ami elegendő sportot és megfelelő táplálkozást tartalmaz hogy fennmaradjon a kivánt egyensúly. Magyarán kicsit talál lassabban fogyj de az legyen tartós.

2012. ápr. 13. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
csak 10et?
2012. ápr. 13. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nem kritikát kértem, hanem tanácsot. köszi.
2012. ápr. 13. 18:37
 5/5 A kérdező kommentje:
én nagyon szeretek úszni, csak sajnos nincs rá lehetőségem, mert a legközelebbi uszoda 1 óra utazásomban lenne, és az csak az oda út. :( és ez a hétköznapokba nem fér bele sajnos.
2012. ápr. 13. 20:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!