Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi a fenéért hízom? 140...

Mi a fenéért hízom? 140 kilóról fogytam le 70 re, egy ideig tartottam egy évig a 70-75 öt, de most, hízom.

Figyelt kérdés

naponta hízom egy csomót, holott mindent megteszek hogy ne hízzak. Görkorcsolyázom, és kerékpározom, ezen felül megiszom egy nap 2 liter vizet is. az eredmény pedig hogy székletem is alig van, és a kilók rakodnak fel...


tegnap ettem:

reggelire 4 puffasztott rizs magában.

majd egy alma.

elmentem görkorcsolyázni, keményen, nem lassan, hanem beleaadtam mindent, és kb 1 óráig csináltam.

majd hazajöttem megettem egy zacskó pászkát, ami 190 kcal egy zacskó.

ezután mentünk az örsre úton megettem fél banánt, az örsön vettünk a kínaiba, zöldség gombócokat, meg tofu salátát, ennek a felét én, a másikat a testvérem ette meg.

Nagyon kis adag volt. Ezután sétáltunk 30 percet a buszmegállóig, és beszélgettünk.


otthon, ettem még 5 szelet puffasztott rizst, és egy pár szem győri édes kekszet. kb 10 et. ezt ettem egész nap. iszom mint az állat, és reggel székletem megint nem volt, pedig salvus vizet is iszom. 80.8 kilót mértem, holott előző nap csak 80.3 voltam... nem tudom mit tudnék csinálni, de nagyon unom...


mellesleg ezt az étkezést csak most kezdtem. idáig volt hogy rizst, és sok zöldséget ettem. hátha úgy megy... nem ment... ugyan az volt az eredmény... valaki könyörgöm segítsen, mert idegileg nagyon kivagyok emiatt...


F



2012. ápr. 14. 11:58
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

79%, ebben igazad lehet. azonban, megvan a napi 1 óra emelt tempójú séta... és mellesleg nem tudom olvastad e de ugyanazon a napon még görkorcsolyáztam is... 1 óráig. folyamatosan csináltam, a végére éreztem az eredményt, a megkönnyebbülést, és jól meg is izzadtam... igazad lehet hogy a kínai kajában lehet a hiba, de akkor is. akár hogy is nézem. ezzel amit csináltam, hízni nem lett volna szabad.... ha fogyni nem is, de hízni nem. a másik, hogy azért mentem neki ennek a kis mindent jobban tudónak, mert 1:


Meghazudtolt, igen is 18% a test zsír % om.


Másodszorra: el akarta nekem magyarázni, hogy amit csináltam, az nem jó, és csoda hogy nem vagyok beteg, holott, minden amit elértem, azt bizonyítja, hogy igen is jól csináltam, és pont hogy azért nem vagyok beteg, mert megcsináltam. Eddig ahova mentem, mindenki csak a száját tátotta, hogy ennyit fogytam, és hogy? mindenki a módszeremre kíváncsi... sajnos valóban megviselte a bőrömet, mert striáim lettek, de kérdem én, ekkora súlycsökkenés után, kinek ne lennének?

2012. ápr. 14. 18:22
 12/12 anonim ***** válasza:

szia! nem kell húst enned, fehérje nem csak ebben van!én is voltam évekig vegetáriánus..de igazat adok annak, aki írta, hogy alapvetően eléggé csak szénhidrátra épül az étrended (ha a minta amit leírtál egy átlagos napod kb.). sztem délben pászka helyett egy jó zöldséglevest, vagy salátát sovány sajttal, v. túróval,v. tojással, esetleg szejtánnal, függően ovo-lakto vagy vegán..stb vagy. du.i nasinak is győri édes helyett egy jogurtot vagy egyéb szimpatikus fehérjét javasolnék enni, hogy a napi szénhidrátod ne legyen ennyi.

de amúgy abban is lehet vmi, hogy már pszichésen is gátlás alatt van a fogyás..mikor volt nekwm is súlyproblémám, elég nehezen ment le, és most a várandósságom előtt is feljött 3-4 kg, amit sehogy nem tudtam letornázni...és sztem ez nekem is hasonló belső frusztráció/kattogás miatt volt.

elhiszem, hogy félsz.aki egyszer kövér volt, abban mindig benne van a félsz, hogy újra elhízik:-(

2012. ápr. 14. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!