Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi a fenéért hízom? 140...

Mi a fenéért hízom? 140 kilóról fogytam le 70 re, egy ideig tartottam egy évig a 70-75 öt, de most, hízom.

Figyelt kérdés

naponta hízom egy csomót, holott mindent megteszek hogy ne hízzak. Görkorcsolyázom, és kerékpározom, ezen felül megiszom egy nap 2 liter vizet is. az eredmény pedig hogy székletem is alig van, és a kilók rakodnak fel...


tegnap ettem:

reggelire 4 puffasztott rizs magában.

majd egy alma.

elmentem görkorcsolyázni, keményen, nem lassan, hanem beleaadtam mindent, és kb 1 óráig csináltam.

majd hazajöttem megettem egy zacskó pászkát, ami 190 kcal egy zacskó.

ezután mentünk az örsre úton megettem fél banánt, az örsön vettünk a kínaiba, zöldség gombócokat, meg tofu salátát, ennek a felét én, a másikat a testvérem ette meg.

Nagyon kis adag volt. Ezután sétáltunk 30 percet a buszmegállóig, és beszélgettünk.


otthon, ettem még 5 szelet puffasztott rizst, és egy pár szem győri édes kekszet. kb 10 et. ezt ettem egész nap. iszom mint az állat, és reggel székletem megint nem volt, pedig salvus vizet is iszom. 80.8 kilót mértem, holott előző nap csak 80.3 voltam... nem tudom mit tudnék csinálni, de nagyon unom...


mellesleg ezt az étkezést csak most kezdtem. idáig volt hogy rizst, és sok zöldséget ettem. hátha úgy megy... nem ment... ugyan az volt az eredmény... valaki könyörgöm segítsen, mert idegileg nagyon kivagyok emiatt...


F



2012. ápr. 14. 11:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
mindenképp orvos!ez nem egészséges
2012. ápr. 14. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy már tudat alatt, tiltakozol, az étrended ellen.

Próbálj ki valami más diétát, olyat, amiben nem szerepel a banán és a győri keksz!

A 30 perc séta pedig egyenlő a 0- val. Pláne ha előtte és utána is ettél.

2012. ápr. 14. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
bocsánat, 30 perc emelt tempójú séta, a séta és a kocogás határán, nagyon megyünk, és igen is NEM 0, mivel bármiféle folyamatos testmozgás zsírégetést eredményez. hidd el tudom... mellesleg, kerékpározom is, de idén még nem nagyon volt rá alkalmam. az a győri édes keksz, amennyit megettem belőle, összevetve azzal amit megettem egész nap, hát ne is haragudj de semmi... Testvérem lány, 170 / 58 kiló, 3x annyit eszik mint én, és nem hízik...
2012. ápr. 14. 17:05
 4/12 anonim ***** válasza:

bakker!

hol van a fehérje?

a lényeg,az alfája és omegája az egésznek.

te szénhidráton élsz csak?

csoda,hogy eddig nem volt bajod.

2012. ápr. 14. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Mármint, milyen fehérje? Ha a húsra gondolsz, néha szoktam enni csirkemellet, mert nem tudom megállni, ugyanis szeretem, de alapvetően vegetáriánus étrenden vagyok, mellesleg a fogyókúra egész ideje alatt, 140-70, kizártam a húsokat... Nem tudom minek az alfa és omegája, de nem akarok itt belemenni annak az elemzésébe, hogy mennyire van egyáltalán az embernek szüksége a hőkezelt állati szövetre, aminek egy nagyobb része akár hetekig rohad a belébe, és mennyire nincs, szóval hagyjuk. A lényeg, hogy eddig minden oké volt, viszont mostanában kezdtem el hízni. Sajnos elég sok stressz ér, és lehet ez is közre játszik. Azonban, amíg kövér voltam, és húsokat zabáltam, volt hogy egy egész csirke volt az ebédem, és még éhes voltam, nah szal, akkor a húgysavam az egekben, a májfunkcióim a határon, a vérnyomásom 150 volt, aztán most a vérképem baromira jó, sőt, állítólag nagyon jó. A 80 kiló már csak hiúság valójában. test zsír százalékom most 18.
2012. ápr. 14. 17:32
 6/12 anonim ***** válasza:

fehérje nélkül 18as tzs?

köhöm:D

és hol,mivel mérted?

ha ennyire vágnád,akkor nem kérdeznél.

egyébként amit leírtál-diéta alatti fehérje csökkentés-azt nevezik totális öngólnak.

2012. ápr. 14. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
köhhöm köhhöm, fitnessz szalonban mérték, köhhöm köhhöm, nyáron mikor aktívan kerékpároztam 73 kilósan, 14 volt, köhhöm köhhöm fogyjál 70 kilót, tartsd meg az eredményt egy évig, és utána oszd az észt. Mellesleg sajnos refluxom van, és kisebb epe köveim, és szedek rá, a refluxra controlock ot, ami elvileg szorulást okozhat, a kövekre meg kőoldót. lehet ez a baj? Mielőtt elkezdené valami okos újra osztani az észt, a refluxom, és a köveim már megvoltak a fogyás előtt is...
2012. ápr. 14. 17:49
 8/12 A kérdező kommentje:
jah, és még hozzá teszem, ha kötekedni akarsz, légyszíves huzzál a pitsába a dögevő barátaidhoz, mert nem vagyok kíváncsi rád.
2012. ápr. 14. 17:52
 9/12 anonim ***** válasza:

A válaszaidból kitűnik, hogy nagyon stresszes vagy.

Evvel a problémával, tényleg orvoshoz kellene fordulnod, mert később már nemcsak a testalkatodra fog kihatni.

Egyébként, ha néha megeszed a csirkemellet, te is ugyanolyan dögevő vagy.

A 30 perces sétád pedig, semmi. Ahoz, hogy eredményt érj el, min. naponta 1 óra emelt tempójú séta szükséges.

Testmozgás után 1 órával szabad csak étkezni, mert különben, többet árt, mint használ.

A kínaiban vásárolt zöldséggombóc pedig, nem fogyaszt, az biztos.

2012. ápr. 14. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
dögevő:DDDD
2012. ápr. 14. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!