Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez az edzés fogyáshoz/alakform...

Ez az edzés fogyáshoz/alakformáláshoz megfelelő?

Figyelt kérdés

Megfelelő fehérjebevitel,alacsony szénhidrát.

Hétfő,kedd,szerda,csütörtök,szombat vagy vasárnap hot iron.

Emelett 2* futok is. Baj,ha minden nap súlyzós edzést végzek?Szeretem nagyon ezt a sportot és "elvonási tüneteim" vannak,ha nem mehetek.


2012. ápr. 15. 11:27
 1/4 Krisz85 ***** válasza:

a szándék nem rossz, viszont vigyázz hogy ne edzd túl magad, mert a zsírvesztés sőt az izomépülés is megállhat, stagnálhat ami nem jó dolog és idegrendszerileg kimerülsz, néha azért iktass be pihenőket, sok azt hiszik hogy minél haladóbb valaki annál többet edz, pont fordítva van, el kell érni hogy 1 testrész / hét ha mondjuk valaki gyúr.


pihenés is az edzés része hidd el

2012. ápr. 15. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Heti 5 edzés szerintem nem sok,teljesen hozzá vagyok szokva:) A kérdésem arra irányult,hogy alakformálás és fogyás így ezzel a súlyzós edzésformával történik-e.Inkább a centik számítanak derék-has-kéz területén,de szeretnék kerekebb,feszes popsit.
2012. ápr. 15. 16:13
 3/4 Krisz85 ***** válasza:
akkor hogy világosabb legyen, a diéta és aerob edzéssel lepucolod a testedről a zsírt, a súlyós edzéssel pedig feszessé teszed kerekebbé a formád, hogy ne löttyedt bőr maradjon a zsír helyett hanem feszes sexy test.
2012. ápr. 15. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 igen nemm válasza:

Lehet hogy úgy érzed, viszont a regenerálódásnak idő kell. A futás helyett pedig valóban célszerű aerob mozgás (min 40. perces)

mennyi az a megfelelő fehérje/szénhidrát?

2012. ápr. 16. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!