Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez nagyon gáz mára? Hogyan...

Ez nagyon gáz mára? Hogyan változtassak és min?

Figyelt kérdés

Fogyni szeretnék még minimum 10 kg-ot. 66 kg vagyok (170 cm).


Ma amit enni fogok, az pontosan 1250 kcal lesz.


Ezekből fog összeállni:


zöldsaláta, tojásfehérje, olívaolaj, szezámmag, pangasius, retek, hagyma, sóska, paradicsom, 100% whey protein rofessional (2 X 30 g).



A kérdésem az az, hogy összeszámoltam az összes fehérje adagot és sajnos nagyon kevés ez mára. Nem haladja meg a 70 g-ot. Plusz kaját meg nem akarok bevinni már, mert sajnos akkor már súlyt tartok.


Felcserélni másra már nem tudom ma sajnos mert csak ennyi kajám van ma a hűtőben és más nincs.


Azt olvastam az egyik kommentben, hogy egy 70 kg-os nő esetében a 75 g fehérje az SÚLYTARTÁS és a szálkásításhoz meg valami 180 g (??) fehérjére van szükség.



Hogy van akkor ez??


Én nem akarom meghaladni a kcal szükségletet, de kellene még több fehérje.


Mit csináljak akkor holnaptól??


(ma már ezt eszem, mert ez van...)


Reggel 1 órát futottam. 6-7 mérföld/h sebességgel.


Megfogadtam, hogy most tényleg lefogyok...!!



2012. ápr. 16. 12:55
 1/1 anonim ***** válasza:
Vannak fehérje porok, amikkel be tudod vinni a szervezetedbe a kívánt fehérje mennyiséget.
2012. ápr. 16. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!