Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Bulimiám volt,...

Mit csináljak? Bulimiám volt, de leálltam.

Figyelt kérdés
Mindig is voltak súlyproblémáim olyannyira, hogy a bulimiába menekültem. (Bulimia nem csak a súlyom miatt alakult ki, hanem lelki bajaim is voltak.) Felkerestem a suliorvost és segített, hogy leálljak, de az utóbbi időbe még nagyobb kísértést érzek arra, hogy újra megtegyem. A héten már annyira rosszul lettem, hogy orvoshoz kellett mennem, de hánytatni nem hánytattam magam, hanem nem ettem. A suliba lettem rosszul ezért szülőt hívtak.

2012. ápr. 17. 13:51
 1/3 anonim ***** válasza:

Én most éppen az anorexiából igyekszem kigyógyulni.

Írtad, hogy te kerested fel a suliorvost, tehát TE leakartál állni, elhatároztad magad, szenvedtél érte, tartottad magad, ne add fel! A mértéktartás az ami hiányzik. Én tudom mit érzel, 3 nappal ezelőtt bezabáltam 1000 kalóriát, szóval 2 napja nem ettem egy falatot sem. Tudom milyen nehéz rávenni magad arra hogy egyél, arra is hogy ne egyél.

Mindig próbálj a jövődre gondolni, ez az egyetlen ami számít. Ha hánysz, szétrohadnak a fogaid, a nyelőcsöved, tönkremegy a gyomrod..nem éri meg.

Egyél 1500 kalóriát naponta, csak próbáld meg. Számold ki, egyél minimum 120 gramm fehérjét, zöldségeket.

Sok szerencsét:)

2012. ápr. 17. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

irigyellek hogy ilyen bátor vagy

én éheztetem magam 168 cm 40kilos vagyok csont és bőr, egészségem a béka feneke alatt, menzeszem már vagy 2 éve nincs, de mégis félek az ételtől

te beláttad hogy beteg vagy, gondolj arra hogy ha már ilyen erős voltál hgy tudtál valakivel beszélni a problémádról és megtudtad állni, hogy megint hánytasd magad az mennyire jó

egyél 1500-1800kcal-t főleg sok egészsége ételből, és gondolj arra hogy ez a TE testednek/szervezetednek mennyire jó, és hogy hogy örül neki hogy táplálod, csak hagyni kell hagy tudjon felszívódni, szóval semmi esetre sem szabad kihányni mert te egy nyöröű szép lány, formás cicikkel, popsival, jó alakkal, erős csontokkal, szép csillogó fogakkal, és ha most hánytatni kezdenéd megint magad akkor ez mind nem valósulna meg, és leromlana a szervezeted és nagyon csúnya leszel töredezett körmökkel, hajjal, gyenge törékeny csontokkal, lyukas szürke fogakkal, lógó bőrrel

ezt akarod? légy erős, hidd el tudom miről beszélek én most ezt élem át, és még mindig szednvedek tőle, ha már egy hízlalóbb kaját látok már a remegés fog el, szabály szerűen annyira félek higy hirtelen elkezdek remegni a pulzusom az egekbe szökik

nem jó ez, nagyon nem

légy erős, szorítok!!

2012. ápr. 17. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nagyon nehéz a bulímiából kikecmeregni,ha sikerül is csak ideiglenesen.5 éve ezzel küzdök,nem fordultam még segítségért.Az eszem tudja,hogy nem szabad,aztán jön egy ösztön és nem tudok ép ésszel gondolkodni.A társadalmi elvárások,a szeretet hiány,az önbizalom hiány,nálam ezek az okok.Majd itt is lesz egy pár nagyon okos,nagyon lenéző figura aki lehurrog,vagy aki jó szándékú és azt mondja nem a külső szépség a fontos,de közben 50 kiló felett már azt mondják,fogynod kéne!A narancsbőr gusztustalan,a kis mell ciki,a nagy fenék gáz,ha nem xs-t hordasz szégyelld magad.Tisztelet a kivételnek,de sajna a legtöbb ember a média által erre van átkódolva,és sajnos a fiatalok,befolyásolhatóbbak.Szép és egészséges kamasz lányok hulladéknak érzik magukat.Ha tudsz még most állj le amíg nem késő!Szívből kívánok sok sikert,és egészséget!
2012. ápr. 18. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!