Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha 1800kac kell a súlytartásho...

Ha 1800kac kell a súlytartáshoz, és én olyan 1200 kalóriát viszek be, az nem drasztikus?

Figyelt kérdés

Az orvoslexikonon néztem meg, heti fél kiló súlyvesztéshez ír 1300 kcal-t. Ma 1200 kalória sikerült (főként tojás, pulykamell...) a ch bevitelem elég kevés lett.


Már 2 hónapja odafigyelek (semmi fehér liszt semmi cukor), eddig 6 kilót fogytam, persze tornázok is (heti 5ször 40-60 perc). De most kb másfél hete stagnál a súlyom, így ma este leültem a kalóriákat is megismerni. Eddig nem számolgattam, de összeadtam a napi bevitelt és annyi lett majdnem mint az orvoslexikon.hu-n számoltam. Ha netán ez alatt eszem kicsivel újra beindul a fogyás? (gondolom eddig sem ettem többet, mert szinte minden nap hasonlóan étkezem)


2012. ápr. 17. 22:23
 1/2 A kérdező kommentje:
Bocsi, nem 1800 kac hanem kcal-t akartam írni. :)
2012. ápr. 17. 22:24
 2/2 anonim válasza:
Szerintem az ideális 1500 kcal lenne... Ha fogyni akarsz ne 1 hét alatt akarj......
2012. ápr. 17. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!