Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyjak 14 évesen?

Hogyan fogyjak 14 évesen?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


14 éves lány vagyok.

165 cm és 66 kg vagyok.


Minden nap taposógéppel lenyomok 20 percet emellett hetente egyszer járok KANGOO-ra is.

(ez 2 órás)


Szerintetek hogyan fogyjak kb 7-8 kg-t?

Lécci normális válaszokat írjatok. Köszi


2012. ápr. 19. 18:18
 1/3 anonim válasza:

az eddzés mellett nagyon fontos hogy hogyan étkezel.

ha egészségesen táplálkozol nem eszel olyan ételeket amiben túl sok a kalória,és rendszeresen eddzel több az esély rá hogy előbb eléred a kívánt testsúlyt.

2012. ápr. 19. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
zöldségek ,saláták, natur csirke, semmi édesség,fehér kenyér meg gyorskaja
2012. ápr. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Naponta 5x egyél kevesebbet, és igyál naponta 2-2,5 l vizet.

Reggelire szénhidrátot válassz pl. zabpehely gyümölcsökkel vagy fahéjjal, tk. kenyér sonkával, zöldségekkel.

Tízóraira elég csak valami könnyed kaja pl. gyümölcs, zöldség, pár db. korpás háztartási keksz (a detkinek van cukormentesben), egy maréknyi diákcsemege stb.

Ebédre mindig főtt ételt egyél, levest ehetsz nyugodtan, az nagyon egészséges és előkészíti a gyomrot a főételnek, tehát emésztés szempontjából is nagyon jó. Főételnél válassz zöldköretet, salátát, főzeléket, rizst valamilyen feltéttel. A tésztát érdemes kerülni, legalábbis kevesebbet fogyasztani belőle!

Uzsonnára szintén csak könnyed dolgot egyél, pl. natúr joghurt, kefir, zöldség, gyümölcs stb.

Vacsorára a szénhidrátot és a gyümölcsöt érdemes kerülni. A szénhidrátot a fogyás érdekében, a gyümölcsöt pedig azért, mert megerjed a gyomorban, ami nem egészséges. Tehát fehérjét és zöldséget érdemes enni, pl. tojás, hús, túró, sonka stb.

A bolti üdítőket és rágcsálnivalókat felejtsd el, csak tönkre teszi a szervezetet. Egyedül az étcsoki az, amit a bolti rágcsálnivalók közül lehet fogyasztani, de csak mértékkel és néha. Minél magas kakaótartalmú étcsokit válassz, s néha egy kis süti is megengedett, de tudod, mértékkel!


Az egészséges életmód másik fő alkotó része a rendszeres, aktív testmozgás. Hetente 3-4-5x legalább 40-50 percet érdemes mozogni. Én a futást ajánlom, az egyik legjobb alakformáló mozgásforma és boldogsághormont szabadít fel a testben! + Én amióta futok (3 hete) sokkal nyugodtabb, kiegyensúlyozottabb vagyok. :)

2012. ápr. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!