Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Van olyan, aki fogyott a...

Van olyan, aki fogyott a Norbis módszerrel? Az leírja nekem a sikerélményeit és tapasztalatait?

Figyelt kérdés
Kiváncsi lennék rá ki mennyit adott le és milyen gyorsan.
2009. jún. 20. 20:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

nekem sikerült


[link]


bár hozzá kell tennem hogy nem a gyorsaságon van a hangsúly hanem a minőségen...

nekem az a 30-35 kiló ami lement 5 hónap alatt az sajna a minőség rovására ment... (legfőképp bőr nyúlás, illetve izom nem jött föl rám mivel csak aerobikoztam és kevés fehérjét ettem) de már kezd helyre jönni majd fél év elteltével


ha újrakezdeném több

súlyzós edzéssel és több csirke evéssel csinálnám (ahogy most csinálom )


de ami fontos, ez nem egy időszakos fogyókúra, ezt "egy életen át kell játszani"

2009. jún. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Az előző válaszolónak üzenem, hogy gratulálok, nem semmi amit véghez vitt:) Az Én történetem annyi, hogy rendeltem futártól fél évig a Norbert eledelt:D és ezáltal 10 kilót fogytam. Valamint itthon tornáztam/tornázok a duci tréning 1-re valamint a kickbox 1-re, és mostanában már Réka tornáját is bevetem:)
2009. jún. 20. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én eddig 8 kg-ot (két hónap alatt), de régebben 4 hónap alatt 18 kg-ot is fogytamm, csak a saját baromságom miatt visszazabáltam. Akkor is, ahogy most is csak minimális 3-as kódút eszem, az is reggel, egy szelet teljeskiörlésű formájában. Utána már csak 1-es. Sokat iszom, és heti 3-4x mozgom egy órát.
2009. jún. 21. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi előző vagyok. A teljeskiörlésű 2-es!
2009. jún. 21. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat, akkor megpróbálom én is, hátha lemegy az a 14 kiló felesleg.
2009. jún. 21. 10:09
 6/6 anonim ***** válasza:
Van, a Norbi !! :D
2009. jún. 28. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!