Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A ketogén diéta alatt lehet...

A ketogén diéta alatt lehet túrót enni? Mi a véleményetek erről a diétáról?

Figyelt kérdés

Én ezt csinálom 8 napja és (mondjuk gyorsan), de már 3 kg-ot fogytam. Megeszem a rendes kcal mennyiséget, nem érzem, hogy koplalnék. Nem érzek fáradtságot se, meg semmi.


Szerintetek?


Igazából nagyon alacsony ch-t viszek be minden nap, ez a lényege.



2012. ápr. 22. 11:36
 1/3 A kérdező kommentje:

centire is fogytam, aminek nagyon örülök. No meg a súlynak is. E mellett kondiba járok és kardiózók is. Remélem, hogy nem mondjátok rá, hogy koplalás.


Amúgy meg ég jó pár kilót szeretnék fogyni, de a BMI szerint normálba tartozom (csak a felső határához közel vagyok mondjuk...).


A szénhidráttöltést hogyan csináljam majd meg, ha érzem hogy lassulni kezd az anyagcserém?

2012. ápr. 22. 11:39
 2/3 Smartguy86 ***** válasza:
63%

Az a 3kg nem zsír, nehogy téves ábrándjaid legyenek :D A szénhidrátmegvonással a megkötött víz is kiürül - mivel a szénhidrátok fogyasztása megköt vizet a testben. Ez akár 2 kilogramm is lehet! 1 kilo meg lejön bárkiről ha pisil és kakil egyet.


8 napja csinálod, ne várd, hogy a következő hetekben is ennyi lesz. Főleg azért ne, mert a ketogén diétát azoknak szokás csinálni, akik kúraszerűen akarnak szálkásodni, mint pl. a testépítő bajnokok. Náluk fontos, hogy a víz ne kötődjön meg az izmok mellett, mert az rontja a szálkásság látszatát.


Ha te nem vagy testépítő bajnok, akkor totál hülyeség, amit csinálsz. A szénhidrátokat MUSZÁJ fogyasztani! Ez adja az energiát az agynak, a testednek, mindennek. Plusz az felel az anyagcsere sebességének fenntartásáért is! Tehát ha te elhagyod huzamos ideig a ch-t, akkor le fog lassulni és megáll a fogyásod...


Inkább számold át újra a kalóriákat és iktass be alacsony GI indexű ch-t, mint rizs, teljes kiőrlésű dolgok, zabpehely, stb.

2012. ápr. 22. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem csinál hülyeséget csak ciklizálni kell, lásd ultimate diet 2.0 <--keress rá, báár abban igaza van az előzőnek hogy ez egy komplex rendszer és nehéz belőni, szerintem sima testépítő diéta jellegű tapasztalat kell előtte hogy tudjad mire hogy reagál a tested, olvasd el az UD.2.0 cikkeket tesztoszteronon, mert nem csak annyi a lényege hogy alacsony a ch hanem hogy magas zsírral és fehérjével párosul, első héten amúgy 3 kiló a legtöbb diétánál normális, főleg ha az első normális diéta amit csinálsz és nem 90 napos satöbbi
2012. ápr. 22. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!