Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hol talalok fogyokuras tarsat...

Kelodite kérdése:

Hol talalok fogyokuras tarsat vagy egy forumot, ahol egyutt fogyokurazhatok masokkal?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 24. 17:42
 1/9 anonim ***** válasza:

Tutira csalnál.

Olyan ez mint emailben sakkozni, ha vesztésre állsz úgyis igénybe veszed a kedvenc sakkprogramod. Én 1,5 évet át sakkoztam igy egy programmal.

2012. ápr. 24. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
es akkor mit ajalsz?
2012. ápr. 24. 18:14
 3/9 anonim ***** válasza:
Egy biciklis pasit, te meg görkorival utána. Már ha lány vagy, ha fiú akkor forditva.
2012. ápr. 24. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Fogadd meg az első tanácsát, én próbáltam és nem társ volt az hanem versengés, irigykedés, és idegileg is kikészít. Saját ritmusban, lassan, egyedül a legjobb.
2012. ápr. 24. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

1. Lany vagyok- a tipp nem rossz csak nincs gorkorim

2. Imadom a kihivasokat, a versengest az hozza ki belolem a legtobbet

2012. ápr. 24. 18:37
 6/9 anonim ***** válasza:
2. vagyok, én is szeretem a versenyzést, de hidd el nagyon elszaladhat veled a ló, tanulj az én esetemből: pl. egyik nap írta vki, hogy ő csak 1000 kcal-t vitt be, én másnap bevittem nagyjából 500-700 kcal-t és így folytattam (mindig kevesebb),élveztem, mert éreztem hogy ez egy verseny és én nyerek. mígnem anorexia gyanúval és egyéb betegségekkel (a fogyi miatt) orvosnál kötöttem ki. szóval vigyázz!
2012. ápr. 24. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ertem.Koszi
2012. ápr. 24. 19:12
 8/9 anonim ***** válasza:

hány éves vagy? Hol laksz?

L21 Bp

2012. ápr. 24. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
[link] fogyókúra fórum.
2012. aug. 30. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!