Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 15éves vagyok, valami tanács...

15éves vagyok, valami tanács a fogyáshoz? (lent)

Figyelt kérdés
15/L 165cm 72kg. 10-15kg fölösleg van rajtam amit le szeretnék adni. Elég kitartó személyiség vagyok szóval bármilyen tanácsot elfogadok. Elkezdtem futni a héten még csak 10-15perc megy folyamatban, de próbálom bővíteni. esetleg számoljam a kalóriát? miben van szénhidrát? mi jó mi nem? 5x evés és 6után semmi? bármilyen tanács jól jönne. és még hogy ezt fél év alatt ilyen "fiatalon" el lehet érni vagy mennyi idő kell? előre is köszönöm a válaszokat.:)
2012. ápr. 24. 22:00
 1/4 anonim válasza:
Szia. 14 és fél éves srác vagyok. 8 hónapja vagyok együtt a barátnőmmel, azóta fogyózom erősen (neki akkor is tökéletes voltam) ez idő alatt 20 kg-tól sikerült megszabadulnom. írj üzenetet, vagy írd meg ide a neved és bejelöllek facebookon, MSN-en felveszlek és ott adhatok tippeket, tanácsokat és most állítottam én is össze egy kalória táblázatot.
2012. ápr. 24. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

[link] - Itt egy kalóriatáblázat!

Lefekvés előtt 4 órával ne egyél semmit. És heti min 3-4 edzés, 30-40 percesek. Egyél sok-sok zöldséget, gyümölcsöt.

2012. ápr. 25. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ohh rendben köszönöm. mindjárt írok :)
2012. ápr. 26. 17:18
 4/4 anonim válasza:

én csak kettőt tudok.

én az elsővel próbálkoztam. le is fogytam 54 kilót!

itt az első: forgasd el a fejed jobra 90 fokkal majd balra 90 fokkal, és ezt a mozdulatot ismételd el ha valaki étellel kínál.

itt a második: ne egyél ételeket. csak maximum egyhéten 3 szori alkalommal fogkrémet.

ezzel fogyott le angelina jolie is,miután az egyik szerepében dagadt nőt kellett játszania.

2012. máj. 11. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!