Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha este vagyok...

Mit tegyek, ha este vagyok igazán éhes?

Figyelt kérdés
Eszem egész nap rendszeresen, sokszor keveset, fehér húst zöldséggel, aztán olyan 19.00-20.00 felé érek haza edzésről (futópad, ellipszis, haspad, hátizom, majd szauna), de hazajövök, majd meg döglök az éhségtől... Ilyenkor legszívesebben bezabálnék mindent, ami a hűtőben van, függetlenül attól, h mi az! A zöldség nem laktat, csak még éhesebb vagyok, pedig 300 kcal-nál többet enni már nem lenne okos döntés. AKKOR MÉGIS MIT EGYEK, HOGY LAKTASSON IS, DE NE HIZLALJON?
2012. ápr. 24. 22:24
 1/7 Smartguy86 ***** válasza:
Magas fehérjetartalmú ételt! Ajánlani szokták a zsírszegény túrót, mert a benne lévő kazein lassan szívódik fel, így az éjszaka folyamán nem éheznek az izmaid.
2012. ápr. 24. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Miért hízlal este az evés? én szinte mindig eszem lefekvés előtt mégsincs rajtam felesleg :D
2012. ápr. 24. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Szerencsés alkat vagy... ellentétben én, ha csak ránézek egy finom szendvicsre, már felszedek fél kilót...


A túrós tippet köszi, de nem azt akarom, h az izmaim ne éhezzenek, hanem én! :D

2012. ápr. 25. 10:25
 4/7 Smartguy86 ***** válasza:
93%
Ha megeszed a túrót akkor te se fogsz éhezni. Csak arra akartam utalni, amire a második is, hogy az este nem evés egy bullshit. SEmmi értelme! A lényeg, hogy a napi kalóriádat kordában tartsd -> ha jól osztod el a kajákat a nap folyamán, akkor ehetsz simán este is. Sőt! KELL enni este, mert ha este 7 után nem eszel és reggel 7kor kelsz, akkor lényegében 12 órán át éhezik a szervezeted. Próbáld ki, hogy reggel felkelsz 8kor és nem eszel este 8ig. Kb ezt érzi a tested ilyenkor (leszámítva az alvás közbeni lassabb anyagcserét), csak te nem érzed, mert alszol... Nem egészséges!
2012. ápr. 25. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Tudom, én se tartom okos dolognak ezt az "este 6 után nem eszünk"-et, csak azért mégse jó egy fél malacot benyomni... :) na majd kipróbálom ezt a túrót, hátha valóban laktat :)
2012. ápr. 26. 00:06
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom lehet nem szerencsés alkat csak este figyelek h normálisat egyek :D mondjuk zabpehely tejjel és kókuszreszelékkel lefekvés előtt hízlal? vagy egy banán vagy más gyümölcs? egy tonhalkonzerv paradicsommal meg salátával? vagy Tojásrántotta (alig kell bele olivaolaj, csak pár fújásnyi)

Mondjuk ilyesmiket szoktam enni este :D nem tudok úgy lefeküdni hogy üres a hasam :D

2012. ápr. 26. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Edzés után lenne a legnagyobb szüksége a szervezetednek a fehérjére.

Tessék enni húst!!! Én is így csinálom. Egy jó nagy adag husit=(szárnyas filé mondjuk, vagy hal) felraksz pici olajon, majd kis víz + fűszerek, főni fél órát és megvan a 3 napi vacsid.

Passzintasz hozzá valami savanyúságot vagy zöldséget és kész.

(csemege ubi, savanyú kapi, vegyes vágott savanyúság, kovászos ubi... paradicsom.. ilyenek...)

2012. ápr. 26. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!