Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Melyik diétával tudtál lefogyn...

Melyik diétával tudtál lefogyni úgy hogy nem éheztél és este mit ettél hogy nem voltál éhes?

Figyelt kérdés
2011. okt. 4. 13:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Kalóriaszámolással és este azt ettem ami még belefért. Volt hogy egy saját készítésű hot dog,vagy valamilyen süti,stb...Fél év alatt -30kb,persze sport mellett.
2011. okt. 4. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
szintén kcalszámolás és figyeltem rá, hogy este már ne egyek szénhidrátot. mellé mozogtam is.
2011. okt. 4. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod.Bár nem tudtam meg mit ettél és vacsorára ami nem hizlal,de legalább irtál.Akinek van tapasztalata még az irjon mert nem szeretnék kapszulákat szedni mert nem is jók és a teákkal is vigyázni kell.Jó lenne valami természetes étvágy csökkentő mert este vannak inkább gondjaim.Köszi a segitségetek.
2011. okt. 4. 13:20
 4/13 A kérdező kommentje:
Az elsönek irtam bocsi.Valami ételt vagy receptet vagy ötletet vagy olyan teát mondanátok ami nem káros vagy valamit.Lécci.
2011. okt. 4. 13:22
 5/13 anonim válasza:
Reggeli: fitness pehely zsírszegény tejjel. Ebéd: vajon párolt zöldség csirkemell-filével, sajttal, kefírrel. Vacsi zsírszegény gyümölcsjoghurt (akár fél liter is). Ha megéhezel napközben, korpás keksz. Sok folyadékot iszok, és nagyon ritkán bűnözök. Nekem ezzel lement 4,5 hónap alatt 17 kg. Mozogni annyit mozgok, amit két gyerek és a háztartás mellett kell.
2011. okt. 4. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

egyél napi 5x, így nem leszel éhes napközben. a vacsora legyen lefekvés előtt 2 órával, de mindig a mozgás UTÁN, azaz az utolsó étkezés előtt sportolj, ha lehet.

vacsiötletek, amik nem, vagy alig tartalmaznak ch-t, de laktatnak és nem éhezel meg 1 óra után:


- rántotta pici olivaolajon 3 tojásból. süss bele hagymát, zöldséget, csirkesonkát. Ne kenyérrel edd, hanem egy nagy adag fejessalátával

- 15 deka túró édesítőszerrel és egy kevés gyümölccsel. Ha van turmixod, natúr joghurttal összeturmixolhatod, így "krémtúrós" lesz, ez amolyan nasinak is elmegy. de úgy is jó, ha csak belekockázod a gyümölcsöt.

- 10-15 deka csirkemell sok zöldséggel, natúr joghurtba fűszer (én salátafűszerkeveréket szoktam) és ráöntöd. Cézár-saláta-szerű. ha a hús gyros fűszerrel sütöd és a joghurtba olyan fűszereket teszel, akkor gyros tál krumpli nélkül

- rablóhús: cukkinit, uborkát, hagymát, paradicsomot, paprikát, csirkehúst és virslit nyársra tűzöl, fűszeres mustárral megkened és benyomod a sütőbe

- rakott zöldségek: karfiol és darált csirke/pulykahús sovány sajttal (ha teszel bele rizst, akkor ebédre edd).

- túró, főtt tojás, fűszerek, zöldség


majd még írok ha eszembe jut valami :)

2011. okt. 4. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm nagyon aranyos vagy,na ilyen válaszra gondoltam ötlet,tanács,recept.Aki tud irjon még.Nem vagyok kövér de olyan 5-6kg szeretnék megszabadulni,este vagyok szörnyen éhes de akkor sem merek nagyon enni de igy meg alig birok aludni az éhségtől.
2011. okt. 4. 13:44
 8/13 anonim ***** válasza:

13,37 ez nagyon kevés és nem is jó.

A fittnes pehely tele van cukorral - szükségtelen. Nem tudod a zsírszegény tejjel kompenzálni, inkább innál normál tejet a cukor helyett...

Az ebéd jó, de egy idő után iszonyú unalmassá válik.

A zsírszegény joghurttal ugyanaz a probléma, mint a reggelivel, tömény cukor, hiába zsírszegény.

Elhiszem, hogy fogytál vele, mert ez nincs 1200 kalória sem, viszont koplalás. Ha rajtad volt 17 kiló felesleg, ennél jóval több kalóriára lenne szükséged (hacsak nem vagy nagyon alacsony).

Hogyan tovább, ha lefogytál? Mert ha feljavítod ezt az étrendet 2 kanál rizzsel meg egy szendviccsel, nem biztos, hogy tudod tartani a súlyodat.


Nem javasolnám, hogy a kérdező kövesse a példát.


A kalóriaszámlálás jó, este meg lehet enni, ami még belefér, de ajánlott kerülni a szénhidrátot (szendvics, édesség).

Lehet enni salátát joghurttal, sonkával, sajttal, párolt zöldséget hússal, rántottával, virslivel. Jön a sütőtökszezon, fincsi és laktat, és nem hízlal. Lehet enni zöldséglevest vagy húsos levest (tészta, gombóc nélkül).

2011. okt. 4. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
én a Norbi-féle update "diétával" és nem esett nehezemre. azt ettem este, amit lehetett :D
2011. okt. 4. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:

Hali!

Én a slimfit kapszulát kezdtem el szedni,nekem egész jól bevált.Igaz nem eszem estére szalonnát meg hasonló zsíros kajákat de sikerült leadnom a slimfit-tel már 4 kilót egy hónap alatt

2011. okt. 4. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!