Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi a legjobb fogyókúrás...

Mi a legjobb fogyókúrás módszer egy 16 éves 155cm-es 65kg-os lánynak?

Figyelt kérdés
Nincs pénzünk ilyen-olyan diétára meg gyümölcsökre...
2012. ápr. 25. 14:19
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

A skarlátostól meg a többi hasonló elvűtől kérdem, mégis mikor akarjátok befejezni a "ne egyél 6 után" terjesztését?

Az egy dolog, hogy nektek ez a perverziótok, de nem kell a többieket lerántani a kútba magatokkal... Na meg 6 után? Téli vagy nyári időszámítás szerint? Ha késik vagy siet az óra? Ha este 7kor ér haza valaki munkából? Ha este 10-re megy dolgozni?

Csak egy kicsit kéne gondolkodni ahhoz, hogy rájöjjetek, ez az egyik legnagyobb f@szság ebben a témakörben, sok hozzá nem értő birka meg rákap rögtön...

2012. ápr. 26. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

7-es, a rántotta pont nem könnyű vacsora. Inkább reggelire kell többet enni, ebédre kevesebbet, vacsorára pedig még kevesebbet. A többivel egyetértek: sok vizet inni, a kaját jól megrágni...

A tészta egyébként gyorsan felszívódó szénhidrát, ilyenekből kellene kevesebbet enni, vagy bio-ra cserélni, ami tönkölybúzalisztből készült. Pont ma vettem, fél kiló 265 Ft volt, szóval nem olyan drága. Szerintem.

2012. ápr. 26. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

2 tojásfehérje meg egy egész tojásból készült rántotta plusz zsiradék nélkül azért elég könnyű vacsora (durván 150 kcal)...

De lehet, hogy én vagyok zabagép, hogy én nem találom soknak vacsorára.

2012. ápr. 26. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:

Netre, apádnak piára van pénz, gyümölcsre nincs :D

Vagy csak akaraterő nincs? Nekem ez jön le belőle. Tudod 16évesen már te is dolgozhatsz, és megkeresheted magadnak a szükséges pénzt. Akkor dolgozol is, nem csak otthon hízlalod a segged a gép előtt..

2012. jún. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
De jó,hogy semmit se tudtok így ítélkezrek. Először is nincs apám,mert itt hagyott minket. Másodszor dolgozok, csak épp a vizsgámra gyűjtök,hogy letudjam tenni,mert már csak a pénz hiányzik hozzá. Segítséget kértem, nem kritizálást.
2012. jún. 26. 10:23
 16/16 anonim ***** válasza:
Most nézem, hogy hülyeséget írtam a 12-esben. Nem fél kiló, hanem negyed kiló 265 Ft. Illetve van teljeskiőrlésű lisztből készült is 250 Ft-ért, de ez vagy 4-5 adag, szóval fejenként 50-60 Ft. A Rédei ’97 Bt. a gyártó, bár ez már lehet, hogy reklámnak számít. Na mindegy, én ilyenből szoktam néha diós vagy mákos tésztát csinálni magamnak, a diót/mákot összekeverem egy kis stevia porral (természetes édesítő), bele a főtt tészta, rá egy kis olaj (szójaolaj, mákolaj, olívaolaj), hogy ne legyen olyan száraz, és hamm.
2012. jún. 27. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!