Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyhatnék, milyen...

Hogyan fogyhatnék, milyen itthoni gyakorlattal ilyen testből? 17/L

Figyelt kérdés

[link]

[link]



2012. ápr. 26. 19:49
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
Lehet kicsit izmosodni is kellene. Ha leadod a felesleget, akkor szép formás legyél. Amúgy szerintem nem olyan gáz, csak látszik, hogy nem sokat foglalkozol a testeddel, sportolással.
2012. máj. 10. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
74%

En azt a hitet vallom, hogy fogyokurazni butasag, hiszen ha lefogysz 5/10/x kilot, akkor ugyanugy fogsz kinezni mint most, csak kisebb leszel :)


Vagyis en ugy gondolom, hogy a "fogyokura"-ra valo fokuszalas helyett, a testformalasra, az izom epitesre kellene koncentralni.


Ha az izomepitesre gyursz, hidd el a zsirt az izom el fogja egetni es formasodni fogsz, jo alakod lesz es az emberek nem azt fogjak kerdezni mitol fogytal le, huu de vekony vagy, hanem mit muveltel, hogy ilyen jo kis izmos tested lett?


Most nem ilyen Schwarzi fele izmokra gondolok, hanem csak arra, hogy amikor mozogsz, akkor latszik, hogy a bor alatt izom van es nem zsir. Amikor feszes a labad, a hasad, a karod stb.

Nem kell, hogy kockak latszodjanak a hasadon, csak annyi hogy mikor befeszited es valaki viccesen gyomron bokszol, akkor meglepodik, hgy wow milyen kemeny a hasfalad.


Hidd el, ha az izmaidat fejleszted akkor nemcsak jol fogsz kinezni, jobban fog allni rajtad a ruha, de erosebbnek fogod magad erezni, jobb lesz az allokepesseged es valoszinu tovabb fogsz elni :) (statisztikak szerint)

2012. máj. 10. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
és milyen gyarkorlatokkal pontosabban? kb. egy hónap múlva fogok menni kondizni, de gondoltam itthon is gyakorolnom kellene... a futás sajnos nem mindig megoldható
2012. máj. 10. 20:30
 14/26 anonim ***** válasza:

Felules, fekvotamasz, labemeles, kezenallas, guggolas... csak nehany gyakorlat, amihez nem kell semmi csak a sajat testsulyod (meg egy fal - a kezenallashoz, legalabbis nekem:)


Ha rendszeresen csinalod, fokozatosan emeled az intenzitasat a gyakorlatoknak, akkor hamar latszodni fog az eredmeny.


Jah, es nem a mennyiseg szamit (az izmaid nem tudnak szamolni) hanem a minoseg. Tobbet ersz el azzal, ha lassan de pontosan csinalsz mondjuk 3 fekvotamaszt, mintha gyorsban lenyomnal otot.


A lenyeg, hogy kimerulesig dolgoztasd az izmokat, ugy hogy azok sokkot kapjanak. Ez azt eri el az izmoknal, hogy megerosodjenek, hogy legkozelebb mar jobban tudjanak teljesiteni.

Az elejen suru lesz az izomlaz (ami mikroszakadas) ilyenkor pihentesd azt az izomcsoportot, de ahogy erosodnek az izomrostok, ugy lesz ritkabb az izomlaz.


Egyik nap csinalhatsz kar/vall/has, masnap ezeknek pihi, olyankor csinalj lab/hat gyaksikat. 3nap pihi mindenkinek. 4nap megint kar/vall/has stb. Te dontesz, csinald ugy ahogy neked tettszik, a lenyeg a minoseg a gyakorlatok kivitelezeseben.


Ja, es ne allj a merlegre, mert ahogy noveled az izmokat, ugy a testsulyod is novekedni fog (egy picit) ugyanis az izom nehezebb mint a zsir, szoval ne a merleget nezd, hanem fogj egy centit es merd le a derek/binyo/comb stb. keruletet.


Sok sikert!

2012. máj. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
En lany vagyok, es finnyas es szinten nem elegedett, de szerintem azert nincs rajtad felesleg igazan. Hidd el nekem, foleg hogy elvileg a kepeken meg tobbnek is tunsz biztosan. Sport, friss levego, es egeszseges kajak.
2012. máj. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:

Fu, hat neked remek alakod van, kicsit lefogy es bombasztikus leszel, nagyon szep a derekad vekony es formas popsid is van meg szep cicid :) Huhaa.. csk elkell tuntetni a folosleget es bombano leszel ! hihetetlen jo idomokkal vagy megaldva szoval szaladj tornassz hasznald ki az idot mozgassal es egyel rendszeresen, egezseges kajakat tobb legyen a zoldseg gyumolcs :) Na meg, kevesebb szenhidrat es a nasit se vond meg az edesseget, csk ne zabalj hanem inkabb reggel fele egyel belole, es ne sokat :) es meglatod, megjon az eredmenye.

Mozogj! es rendesen egyel! ennyi a titok es formasodsz egy nagyot, majd minden pasinak megakad a szeme rajtad, csk ne hanyagold el a tested, mert tenyleg fontos vele torodni :) esti eveseket szerintem ki hagyhatod, 6utan, de nem kotelezo, ki ahogy elfogadja, en szerintem az hasznos, es jo ha nem eszunk este mar, mert lerakodik konnyebben, de van aki mas velemenyen van, szoval ez nem olyan dolog ami fixalva lenne:)


Sok sikert neked!

2012. máj. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:
Mindegyik választ köszönöm. Kaphatnék nemet és kort?
2012. máj. 18. 18:40
 18/26 anonim ***** válasza:
100%
Férfiszemmel nincs ezzel semmi gond. Egy kicsit vissza kellene venned a napi egyszerű szénhidrátból, tehát fehér lisztből készült dolgokból kevesebbet (attól hízik el mindenki). Meg futhatsz is, bár 45-50 perc monoton, megszakítások nélküli gyors tempójú gyaloglás többet ér. A futás kardio, a séta aerob, nem akarok belemenni mi mire jó, de zsír eltüntetésére az aerob jobb. Na csók!
2012. máj. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:
köszi :)
2012. máj. 26. 22:24
 20/26 anonim ***** válasza:

Én 165 cm vagyok, és 60 kg voltam egy hónapja. Most 49 vagyok, és nem koplaltam, nem éheztem, mindennap befigyelt legalább egy csoki, és a kiadós ebéd/reggeli is megvolt. De mellette minden reggel és este futok vagy úszom egy órát, napi ötször étkezem, és minden étkezés előtt almaecetes vizet iszom. Kicsit rossz elsőre az íze, de rengeteg pozitív élettani hatása van amellett, hogy felgyorsítja az anyagcserét, így a szervezet könnyebben égeti el a zsírt. Ügyelek arra is, hogy kevesebb zsíros ételt fogyasszak, a kenyér, és péksütemények totálisan ki lettek iktatva az étrendemből. Ami még fontos, hogy igyál rengeteg vizet. Én naponta 4 litert is iszom, néha többet is.

23/L

2012. máj. 27. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!