Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyhatnék, milyen...

Hogyan fogyhatnék, milyen itthoni gyakorlattal ilyen testből? 17/L

Figyelt kérdés

[link]

[link]



2012. ápr. 26. 19:49
1 2 3
 21/26 anonim válasza:
70%
Nem a kérdéshez kapcsolódik, de gerincferdülésed van? Mert nem tartod szimmetrikusan a két oldaladat.
2012. júl. 22. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:
igen, jól látaod. :|
2012. júl. 22. 19:28
 23/26 anonim ***** válasza:
Igazából nem is fogynod kell,csak edzeni,izmosítani- nagyon sokat tornázni,ugrókötelezni.Nagyon jók az adottságok,csinos leszel,kitartás.
2013. febr. 18. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Szerintem is csinos vagy,én a helyedben két dolgot fogadnék meg : Fehér liszt és cukor kerülése amennyire lehet (sajna tévhit hogy a teljeskiőrlésü dolgok szar ízűek ) a másik hogy valami lightos nem megterhelö tornába fognék otthon heti 3x1 órában. :D
2013. márc. 17. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 poiu ***** válasza:
100%
A többséggel értek egyet, nem kell fogynod, gyönyörű vagy. Gerinctorna, kis erőedzés, rengeteg alacsony intenzitású mozgás (menj mindenhová gyalog). Tehát erősödj, mozogj, feszesedj. Kaja: fogd vissza vagy teljesen hagyd el a keményítőt.
2013. ápr. 10. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
a 25-öst osztom én is teljes mértékben:)
2013. máj. 10. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!