Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudok 1 hónap alatt 10...

Hogyan tudok 1 hónap alatt 10 kilót fogyni? (14L)

Figyelt kérdés
Azt szeretném ha a hasam kicsit lejjebb menne.. és a csípőm is nagyon széles.. hogy lehet ettől 1 hónap alatt megszabadulni ? Nem érdekel hogy fiatal vagyok .. szeretnék fogyni.. és lehetőleg nem ételekkel, gyógyszerekkel..
2012. ápr. 27. 17:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Sehogy!
2012. ápr. 27. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Egy hónap alatt sehogy.

Gyógyszerrel és 14 évesen meg pláne nem.

Sajnálom, hogy nem ezt akartad hallani, de ez az igazság!

Fogyni csak kitartóan, mozgással és az evésre odafigyeléssel lehet, csoda nem fog történni, arra hiába is vársz.

Nekem olyan 15 kilót leadni fél év volt, és eleve csak két hónap után indult be igazán a fogyás. Mondjuk én annyira nem "sanyargattam" magam (nem edzettem keményen, teljesen semmilyen ételről nem mondtam le), szóval ennél lehet gyorsabban is, de egy hónap alatt nem lehet!

2012. ápr. 27. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

2hónap? :$..

igazából.. nem a kilókkal van bajom.. hanem .. a hasam.. "uszógumi"..

2012. ápr. 27. 18:18
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát én, amikor valami 110 kiló voltam, 100 ra eléggé hamar lementem, közel 1 hónap volt. De ezt pont azért írom, mert más dolog úgy fogyni, hogy egy 110 kilós fiú vagy, és más dolog, hogy egy 50-60 kilós lány. Neked valószínűleg sokkal lassabb a dolog, mert az alapanyagcseréd kisebb, nem tudsz akkora kalóriadeficitet elérni, mint én, hisz én se koplaltam, de napi 1200 kalória kaja és több óra edzés nekem nagyobb kalóriahiányt okozott, mint amennyit a te, sokkal könnyebb szervezetednek okozna egy ilyen életmód. Szóval 10 kiló inkább 2, de inkább 3 hónap alatt menne le neked, vagy több, az ne zavarjon. A gyors fogyás nem jó, mert az annak is lehet a jele, hogy a koplalás miatt az izmodból fogysz, nem a zsírból.
2012. ápr. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!