Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 5 napig írja. De ha én egy...

5 napig írja. De ha én egy hónapig csinálom?

Figyelt kérdés

Milyen hatást érek el? Jót vagy rosszat? Mozgok mellette..

[link]


2012. ápr. 28. 12:16
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Túl sok szénhidrát, kevesebb fehérje:(
2012. ápr. 28. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Hogy érted? Akkor ezt nem kellene követnem? Ajánlanál nekem valami igazán jót? Zabkásáról olvastam sokat.. hogy az segít.

10 kg-t szeretnék leadni.. 2-3 hónap alatt ez lehetséges?

2012. ápr. 28. 12:34
 3/16 anonim ***** válasza:

Persze! Igen, a zabkásánál kiválóbb reggeli nincs. A reggelit ha tehetném most kihúznám vastag betűkkel:D

Ugyanis tudod, hogy reggel kell szénhidrátot enni, akkor kapunk energiát egész napra. Tehát a zabkását csak reggelire edd! Például:

Reggeli: 30 gramm zabpehelyből készült vízzel főzött zabkása, édesítővel, összekeverve reszelt almával, rá fahéjjal. Vagy egy kis teáskanál fekete zsírszegény kakaóport is tehetsz bele, nem lesz tőle semmi baj.:]

Tízórai:gyümölcs, zöldség. Ilyenkor még egy banán is belefér. És ehetsz mellé natúr joghurtot, kefirt.

Ebéd: csirkemell, pulykamell, párolt zöldséggel, barna rizzsel.

Uzsonna: zöldség, gyümölcs, natúr joghurt.

vacsora: túró, esetleg ha van rá lehetőséged, akkor roston sült csirkemell, olaj és mindenféle egyéb nélkül, csak fűszerezd! mellé zöldség.

A lényeg, hogy számold a kalóriákat, és az 1500-at ne lépd túl.

[link] Regisztrálj erre az oldalra, ami majd kiszámolja neked, sőt, még a fehérjét és a szénhidrát bevitelt is.

Ne feledd, hiába eszel egészségesen, ha túl léped a kalória deficitet és többet eszel mint amennyit elhasználsz!

Minimum 110-120 gramm fehérjét egyél mindennap.

És végül: [link]

Kövesd a receptjeit, az étrendjét, csupa jókat ír:)

2012. ápr. 28. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
26%
Te mindent elhiszel, amit ez a cikk ir? És képes lennél ennyire sanyargatnod magad, csak azért, hogy leadj egy kis vizet a szervezetedből? Szerintem egy nagy hülyeség amit ir a cikk, hogy igy le lehet fogyni! A tartós fogyáshoz rendes étrend kell, nem az amit a cikk ir! Ez kész öngyilkosság! Ráadásul,amit leadtál 5 nap alatt, azt a következő 5 napban vissza fogod "hizni". A legjobb, ha nem igy diétázol, hanem mondjuk nem vacsorázol, nem eszel rizst, krumplit, kenyeret, banánt, csak húst és zöldséget, minden étkezés előtt megiszol egy tejeskávét (cukor nélkül), ami nem csak hogy előmozditja az emésztést, de még kellően el is telit, igy fele annyit eszel, mint amennyit amúgy ennél. Egyél sok joghurtot, gyümölcsöt, igyál meg nap 7-8 nagy pohár vizet, teát, százszázalékos gyümölcs levet, és hidd el tartósan fogsz fogyni, igaz, nem öt nap alatt, de legalább egészséges leszel,nem pedig egy zombi!
2012. ápr. 28. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
23%
ne számold a kallóriákat, semmi értelme, és csak magadnak okozol csalódást, ha nem sikerül betartani! Tök hülyeség!
2012. ápr. 28. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
78%

Ja, tök hülyeség számolni a kalóriákat, főleg, hogy sokan nem értik hogy miért nem fogynak, amikor egészségeseket esznek.

Hát mert túl lépik a kalória deficitet és többet esznek mint amennyit elhasználnak. Jé!

2012. ápr. 28. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
70%

"hanem mondjuk nem vacsorázol"

Hát igen, ez is egy ku*rva jó tanács, főleg, hogy akkor kéne fehérjét enni, hogy éjszaka beépülhessen az izmokba.

Jé!

2012. ápr. 28. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
0%
Kedves Jé! Lehet, hogy különbözik a véleményünk, de attól még nem kell ilyen stilusban megnyilvánulni. A fehérje meg attól, hogy ALSZOL nem fog beépülni a szervezetedbe, hanem mondjuk attól hogy MOZOGSZ. De mindegy, én csak jót akartam. Ha nem tetszik, akkor nem kell rám hallgatni, legyetek mind anorexiások, dögöljetek bele a kalória számolgatásba! Találkozunk odaát! Jé! :P
2012. ápr. 29. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Igen, nyilván 1500 kalóriától lesz valaki anorexiás.:)) Attól még hogy neked órákba telik kiszámolni hogy hány kalória van egy almában attól még másnak lehet fél perc:)
2012. ápr. 29. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Szóval akkor. Zabkása reggelire. Oké. Tízóraira valamilyen gyümölcs/zöldség. Ebédre csirkemell zöldséggel és barna rizzsel. Uzsonna ismét zöldség/gyümölcs és mondjuk kefír. Vacsorára túró (gondolom egy natúr joghurt, kefír, is megteszi a túró helyett)

Ebédre ehetek simán párolt zöldségeket rizzsel? Zabkása helyett a müzli milyen? Olyat vettem, amibe csak magok és mazsola van, az összetevőknél nem ír cukrot vagy bármi édesítőszert.

Mozgásban mit tudnátok tanácsolni?

Arra gondoltam, hogy minden reggel elmegyek futni/kocogni. És heti 2x járok konditerembe (bicikli és nem tudom a nevét, de hason kell feküdni és lábbal emelgetni a súlyt) ezenkívül busz helyett biciklivel közlekedek a városba és még valami fittnes tornára is gondoltam.

2012. ápr. 29. 15:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!