Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek sokat híztam 8...

Szerintetek sokat híztam 8 hónap alatt? (képpel)

Figyelt kérdés

Most így nézek ki:


[link]


[link]


[link]



szeptember-augusztus környékén még így:


[link]



[link]



Nagyon dagadt lettem?? Kb hány kg súlyfelesleg van rajtam,és mennyinek tippeltek most?


2012. ápr. 28. 14:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Én nem látok egetrengető különbséget, de nem ruhában kéne fotóznod magad, hanem bikiniben, mert így semmit nem lehet megállapítani.
2012. ápr. 28. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Hát, most ezekből a képekből elég nehéz megmondani, mert nem uabban a ruhában vagy, uabban a pózban, de amit ránézésre rögtön látni lehet, az szerintem kb. 5 kg lehet.

De a helyedben nem aggódnék, még azért most is csinos vagy.:)

2012. ápr. 28. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Tavaly nyáron is volt rajtad felesleg, és idén is. maximum 5 kiló eltérés lehet a kettő között.

Ha 160 -165cm vagy akkor kb. 58-62 kg-nak saccollak. de nem tudom milyen magas vagy, mert azért az sokat számít!

2012. ápr. 28. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
166 cm vagyok és 66-67 kiló :( Nyáron 59 voltam szóval 7 kg a különbség....szörnyen érzem magam.
2012. ápr. 28. 15:23
 5/5 anonim ***** válasza:
ezek a képek tényleg nem sokat segitenek eldönteni, de én a combodon vetten észre egy pici hízást, de nem eget rengető
2012. ápr. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!