Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Először is ott kezdeném, hogy...

Először is ott kezdeném, hogy én egy 18 éves fiú vagyok. (Pont ma töltöttem be) és most figyelj.112 kg :S 30/40 kg-tól szeretnék megszabadulni, úgy szeptember 1-ig. Kaphatnék segítséget?

Figyelt kérdés
Nem kell hülyének nézni, sem naivnak, de 3x próbáltam meg a fogyókúrát, ezelőtt 2-3 hete, de egy hét után abbahagytam, mint előtte is. Június végén utazom New York-ba, addig tervezek úgy 20 kg-ot, mert többet nemhiszem, hogy lehet?! És mire visszaérek augusztus végén, szeretnék az elért céllal új évet kezdeni a suliban. Tornázom, zöldségeket, gyümölcsöket puffasztott rizst párizsival eszem, sok víz, stb. Igazából nem is emlékszem milyen soványnak lenni, utoljára óvodában, és az általános iskola alsó tagozatában voltam vékony, erre is csak képről emlékszem.. A súlyom miatt úgy érzem, megfulladok, ha nem tehetek semmit.. :( Valaki segítsen! Mondjátok, hogy lehetséges 30-40 kg 4 hónap alatt?!

2012. ápr. 29. 22:09
1 2 3
 11/22 Smartguy86 ***** válasza:
Hát az azért lehet, mert az izületeid és a csontjaid már megsínylették a testsúlyodat. Javaslom, hogy szedj multivitamint, illetve izületvédő táplálékkiegészítőt (Pl Joint-X). Emellett egy ideig (1 hónap) jobb lenne, ha inkább bicikliznél, mint futnál. Látatlanban nem tudom, de talán X lábaid is vannak, ami túlsúlyos kamaszoknál gyakori, mert a testsúlyuk alatt a láb csontjai nem bírnak úgy nőni, mint a normális testalkatúaké. Ez pedig futásnál elég nagy hátrány és sajnos nem is lehet vele mit csinálni. Erősen ajánlom a súlyzós edzést is magas ismétlésszámmal!
2012. ápr. 29. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Kérdező ,amit véghez akarsz vinni az lehetséges de utána műtétekre lesz szükséged.Ha ilyen gyorsan akarsz leadni ennyi súlyt akkor a bőröd ki fog nyúlni amin csak plasztikai műtétekkel lehet segíteni.
2012. ápr. 29. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Nincs X-lábam, semmi ilyesmi, szóval ilyen téren nincs gond, meg sokak szerint így is irtó sármos vagyok.. De tudjátok milyen az, amikor belenéztek a tükörbe, és egy másik embert láttok, mint amilyen belül vagy.. Vagy nem tudjátok, fogalmam sincs?! Szóval.. :(
2012. ápr. 29. 23:04
 14/22 Smartguy86 ***** válasza:
Az a jobbik eset! Azért én 90 kilóig nem erőltetném a futást, mert tényleg tönkreteszi az ízületeidet. Vagy fuss futógépen, ami tompítja a zökkenéseket, illetve szerezz be egy rendes futócipőt, aminek olyan szivacsos anyagból van a talpa - ez is lehet az oka, ha lapos talpú, nem futásra kitalált cipőben futsz.
2012. ápr. 29. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Tornacipőben futok :)
2012. ápr. 29. 23:13
 16/22 anonim ***** válasza:

bocsi az offért, megkérdezhetem, mit csinálsz New Yorkban?:)

amúgy szerintem lehetséges, nagy túlsúlyból könnyebb fogyni.

motivációnak ezt ajánlom:

[link]

2012. ápr. 29. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:

Persze, nyaralni megyek a nagynénémhez, aki kint él, és felajánlotta, hogy ott tölthetem a nyarat.. Én pedig miért utasítanék el ilyen ajánlatot?:)


Igen, láttam a részeit, ezek adnak nekem erőt :)

2012. ápr. 29. 23:16
 18/22 anonim ***** válasza:

Megtudlak érteni!! Nem is tudod mennyire!

Én is kövér voltam, 98kg, és én is ugyan annyi idős vagyok majdnem mint te. (Csak én szeptemberben töltöm a 18-at)

Szóval, elegem lett magamból, és tavaly január elsején elhatároztam hogy le fogok fogyni! Csak ez járt a fejemben, naponta több százszor elmondtam magamban hogy LEFOGOK FOGYNI!! Eleinte nem hittem hogy sikerülni fog, de még is sikerült!!! Először csak letöltött norbi Duci tréning DVD-jeire tornáztam, próbáltam oda figyelni a kajára is, mindenből ettem csak kevesebbet! ÉS MINDENNAP MIN 3 liter vizet ittam meg, és iszom is a mai napig! Ugyan is sokat segít a fogyásban, és segít abban is hogy a bőröd rugalmas legyen és ne nyúljon meg!

N utána amikor már kevésnek éreztem a DVD-re való tornázást (amit minden másnap végig csináltam), beszereztem egy szobabicajt és azon tekertem! Rengeteg tekertem, tekertem, tekertem, és egy tükör volt előttem, és mondtam hogy nem akarok igy kinézni, le fogok fogyni, és csak tekertem tekertem tekertem :), így ment sokáig.

Próbálkoztam a futással, de azt nem birom sehogyan sem! Én meg vagyok elégedve a biciklizéssel!! Ma már minden másnap letekerek egyszerre 25km-t, és emellett hetente 3-4 alkalommal járok kondizni, és már jött is fel izom!! Rengeteget változtam, néha magamra sem ismerek a tükörben.:) Ahh annyira jó hogy lefogytam :)

Ja és 65kg vagyok!!!! Összesen 32,5kg-ot fogytam tavaly január egy óta!!! A bőröm pedig szép feszes maradt!! Senki meg nem mondaná hogy valaha is kövér voltam! Sőt még az új ismerőseim sem nagyon akarták elhinni. :) Teljesen megváltozott az életem POZITÍV irányba. :)

Úgy hogy ha nekem sikerült, neked is fog!! Hajrá!

Ja, és boldog szülinapot!


Amúgy 4 hónap alatt ne akarj ennyit fogyni.!

1. szerintem nem is sikerülne.

2. ha sikerülne is csúnya lógós löttyedt lenne a bőröd, és hamar vissza híznád a leadott kg-ok többszörösét!

2012. ápr. 29. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Huhaa, először is gratulálok hozzá, minden tiszteletem a tied ezért:) !! Csak tudod, utálom ezt az életet, ezt a külsőt, ez egy POKOL! :S És szeretném minél hamarabb elfelejteni ezt az egészet, és új életet kezdeni.. a norbi Duci tréning DVD-t honnan töltötted le? Az nagyon érdekelne! És köszönöm a köszöntést:)
2012. ápr. 29. 23:29
 20/22 anonim válasza:

Boldog Születésnapot! :)

Tehát szerintem használd ki a jó időt! Pl. fuss, sétálj, röpizz, focizz valakivel. A lényeg, hogy mozogj.

Enned pedig muszáj, csak nem mindegy, hogy mit. A zöldség, gyümölcs nagyon jó ötlet. De rengeteg diétás étrend van fent a neten. Csak vizet igyál! Az MTV-n szoktad nézni a "A valaha kövér voltam" c. műsort? Abban rengeteg tippet találhatsz. De ne ess tulzásokba! Sok sikert!

2012. ápr. 29. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!