Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Először is ott kezdeném, hogy...

Először is ott kezdeném, hogy én egy 18 éves fiú vagyok. (Pont ma töltöttem be) és most figyelj.112 kg :S 30/40 kg-tól szeretnék megszabadulni, úgy szeptember 1-ig. Kaphatnék segítséget?

Figyelt kérdés
Nem kell hülyének nézni, sem naivnak, de 3x próbáltam meg a fogyókúrát, ezelőtt 2-3 hete, de egy hét után abbahagytam, mint előtte is. Június végén utazom New York-ba, addig tervezek úgy 20 kg-ot, mert többet nemhiszem, hogy lehet?! És mire visszaérek augusztus végén, szeretnék az elért céllal új évet kezdeni a suliban. Tornázom, zöldségeket, gyümölcsöket puffasztott rizst párizsival eszem, sok víz, stb. Igazából nem is emlékszem milyen soványnak lenni, utoljára óvodában, és az általános iskola alsó tagozatában voltam vékony, erre is csak képről emlékszem.. A súlyom miatt úgy érzem, megfulladok, ha nem tehetek semmit.. :( Valaki segítsen! Mondjátok, hogy lehetséges 30-40 kg 4 hónap alatt?!

2012. ápr. 29. 22:09
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Köszi :)

Innen töltöttem le: [link]


Megértelek, és átérzem a helyzeted, én is ugyan ezzel küzdöttem. Én is utáltam magam, a testem, és az egész életem! Teljesen gátlásos és visszahúzódó voltam. :S De hál istennek ez megváltozott már . : )

Az én új életem majd szeptemberben fog elkezdődni igazán, új suli, új ismerősök, barátok meg minden. :) Végre hátra tudom hagyni az elmúlt évek szenvedését , utálatát meg mindent. :)

2012. ápr. 29. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Ja meg azt kifelejtettem hogy annyi zöldséget és gyümölcsöt ettem amennyit csak bírtam! Már most is alig várom hogy legyen már barack, dinnye, meggy, eper cseresznye, stb szezon :P

Na meg a sok zöldség, :P, retek, uborka, paradicsom, zöld borsó. hmm :P ♥ :))

2012. ápr. 30. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!