Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Sikerülhet nyár közepére a...

Sikerülhet nyár közepére a változás?

Figyelt kérdés
14/L, 170 cm/60 kg. Nem vagyok dagadt, a feleslegemet eltudom takarni(télen,ősszel,tavasszal) de nyáron nem! már most is bikinis idő van, szeretnék minél előbb változást tapasztalni a hasamon. persze tudom,hogy nincs helyi zsírégetés,de mivel a hasamon van a legtöbb háj ezért onann szeretnék leginkább(meg a vádlimról de az már más téma).. a hasamon(középen nincs annyi háj, de ott oldalt van. mondjuk alapból azért nem ilyen egyenes vonal a derekam, hanem van egy kis úgy mond "homokóra alak" csak sajnos ha nem háj lenne ott akkor nagyon szép hasam lenne. ha behúzom a hasam és a kezemet odarakom arra az "oldalhájra"(így neveztem el :D) és kicsit lenyomom akkor tökéletes. szerintetek megfelelő étrenddel és egy kis mozgással(séta,bicikli,kori,ilyenek..) sikerülhet nyárra az álmom?:)) az étrend az sikerülni fog,anyukám 42 éves ő is fogyni szeretne(bár nem is dagadt, pont jó a 42 éves korához képest,főleg,hogy 2 gyereket szült, na mindegy, lényegtelen.) szóval az étrend az menni fog mert anyum átakar minket állítani az egészséges étrendre, ma is csinált salátákat, reszelt répa, saláta, mindenféle veszünk mindig zöldségeket, gyümölcsöket... ha szerintetek sikerülni fog, kb mennyi idő múlva tapasztalhatom a változást?:) és légyszi olyanok írjanak akik nem hülyeségeket írnak,hanem tényleg értenek hozzá és szívesen segítenek. köszi előre is aki választ ad! :DD

2012. ápr. 30. 16:01
 1/2 anonim ***** válasza:

Heti 0,5-1 kg fogyás az ideális, innen ki tudod számolni, hogy hány hét alatt tudod valóra váltani. Én általában a 0,5 kg-val számolok, mert ha mégis lemegy néhányszor a heti 1 kg, az nagyon inspiráló, rengeteg erőt ad. Ellenben, ha 1kg-val számolnék és csak 0,5 kg menne le, elmenne a kedvem, kudarcként élném meg. Tehát nekem jobb, ha a 0,5 kg-val számolok. :D


Egy kis mozgás nem lesz elég. Rendszeres, aktív testmozgás kell és mindenképpen olyat válassz, ami mindent átmozgat. A legjobb alakformáló mozgásformák a futás, a biciklizés és az úszás. Valamint nagyon fontos, hogy hetente 4-5x mozogj 50-60 percet!

Ha van még időd és kedved, akkor tornázhatsz is. Rubint Réka és Péntek Enikő gyakorlatai nagyon hatásosak, ajánlom figyelmedbe. Enikő gyakorlatait a www.tornavideo.hu oldalon nézheted meg, ahol sok más hasznos dolgot olvashatsz! :)


Ja, és víz, víz, víz!! Tehát napi 2-2,5 l vizet min. igyál meg. Ahogy jön a nyár és nagyobb hőség lesz, mégtöbbet. Nagyon fontos a folyamatos folyadékpótlás! :)

17/L

2012. ápr. 30. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi válaszod ! :)
2012. ápr. 30. 16:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!