Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Így sikerülhet nyár végéig?

Így sikerülhet nyár végéig?

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok. 163 cm és 72 kg. Tudom, hogy ez eléggé sok, de szerintem ezen még lehet változtatni. Eddig sem ettem sokat, de most próbálok kevesebbet, mert sajnos nagyon meglátszik rajtam. Iskolába viszek 1 szendvicset(zöldségekkel,szalámival), ebédre eszek itthon főtt ételt, de nem jóllakásig. Az üdítőket már nem iszom. Vacsorázni nem igazán fogok, maximum nagyon keveset, kenyér nélkül. Emellett próbálok naponta szobabiciklizni(4km-t tudok idáig egyszerre). Szerintetek sokat eszek? Nem szeretnék csont sovány lenni, de kb. 10 kg-t szeretnék leadni nem koplalással. Sikerülhet ez nyár végéig vagy kicsit előbb?

2012. ápr. 26. 15:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nyár végéig sikerülhet. De ne ess a ló túloldalára, mert ez így koplalás lesz, amit - nagyon helyesen - nem szeretnél. Vacsorázz, sőt, mivel szerény adagokat eszel, bekaphatsz egy-két falatot tízóraira és uzsonnára is. Javaslom, hogy keress valamilyen mozgásformát, ami örömet okoz.
2012. ápr. 26. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De ha ennél többet eszek akkor semmit sem fog csökkenni a súlyom nem??
2012. ápr. 26. 15:22
 3/5 anonim válasza:
100%
De. Csökkenni fog, főleg, ha folyamatosan mozogsz. Egyébként nagyon jó teljesítmény a 4 km, és próbálj meg mindig egy kicsivel többet. Tök jó lesz! :)
2012. ápr. 26. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Oké. :) Próbálkozok. De lehetséges az, hogy egy héten 1-2 napot kihagyok? Most ettem paprikát és májkrémet pici kenyérsarkával. Köszi a segítségeteket. Majd írom a fejleményeket. :)
2012. ápr. 26. 15:54
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
sikerülni fog és várjuk az eredményeket:) Sok sikert
2012. ápr. 26. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!