Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Visszahizhatok ezek után?

Visszahizhatok ezek után?

Figyelt kérdés
Mindenhol azt irja, hogyha nm változtatok az étrendemen akkor nem fogyok le. Én mindig változatosan étkztem és ha pld egy-két hétig salátát eszek és nagyon megváltozatom az étrendem, de az egy hét után megint fojtatom az eredeti étrendem akkor visszahizok? Vay mi fo történni nem is érdemes ebbe belekzdeni?

2012. ápr. 30. 21:04
 1/3 A kérdező kommentje:
helyesirásért külön bocsánat.
2012. ápr. 30. 21:08
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen visszahízhatod. Én is csináltam így régebben és még azóta sem adtam le a felhízott kilókat amiket leadtam a "csak salátát eszem" heteken.
2012. ápr. 30. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 dieta ***** válasza:

A változtatás mennyiségi és nem minőségi változtatást kíván.

Ha változatos az étrended és csökkented a menyiséget ,eredményes lesz a fogyókúrád.

Ezenkívül minden szükséges kiegészítőt is megkap a szervezeted anélkül ,hogy mesterséges kiegészítőket kellene magadba tömni.

2013. jan. 28. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!