Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha így folytatom az jó lesz?

Ha így folytatom az jó lesz?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok,168 cm,és 74 kg.Szeretnék úgy lefogyni,hogy a melleim megmaradjanak,viszont a hasam és a csípőm mérete zavar.Eddig fogytam 2 hét alatt 4 kg-t,és 6 cm ment le a csípőmből,azzal hogy figyeltem mit eszek és naponta 1 órát bringáztam.És még van olyan derékövem is,amit ha éjszakára vagy sportolásra felraksz,alatta megizzadsz jobban és azáltal is fogyok.

2012. máj. 1. 16:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, fogsz te fogyni bőven a melledből is
2012. máj. 1. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Smartguy86 ***** válasza:

"És még van olyan derékövem is,amit ha éjszakára vagy sportolásra felraksz,alatta megizzadsz jobban és azáltal is fogyok."


Baromság, dobd el. Semmi értelme, viszont tönkre fogod tenni a bőrödet vele egy életre. 15 éves vagy, nincs más dolgod, mint rendesen enni és sportlni. A cukros szaroktól és a gyorskajától, chipstől tartózkodj, minden mást egyél eleget.


Miért? Mert az elkövetkező években még nőhetsz 10-20 centit. Ha ehhez a szervezetednek nem adod meg a megfelelő tápanyagokat, akkor gerincferdülésed lesz, beteges leszel, tönkremennek az izületeid, ellöttyednek a melleid (jut eszembe, sporthoz remélem nem hordasz melltartót). Ezt gondolom nem akarod...

2012. máj. 1. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát,ez csak olyan öv,mint a vese melegítő,szóval semmi bajom nem lesz tőle,évek óta használom....Sportmelltartót hordok,és mindent eszek rendesen,zöldség,gyümölcs,vitaminok bően van a szervezetemben.:)
2012. máj. 1. 21:14
 4/5 Smartguy86 ***** válasza:
Oké, csak mondom, hogy az izzadás ténye még nem jelenti azt, hogy hatékonyabb a fogyás. Ennyi erővel fuss télikabátban a nyári melegben :D Azért hiszik, hogy fogyaszanak az ilyen övek, mert beizzadnak tőle, és azt hiszik, hogy ha többet izzadtak, akkor keményebben edzettek - pedig hát ez nem így van, ugyebár.
2012. máj. 2. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nekem is van oylan övem, nekem is segített, pedig az enyém meg hivatalosan a gerincemre szól.
2012. máj. 5. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!