Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Itt az érettségi és ha izgulok...

Itt az érettségi és ha izgulok mindig eszek. Mit csináljak? (folyt)

Figyelt kérdés
1500 kcal-es diétán vagyok, és heti 4-szer cardiozok+sulyzos edzésre járok és 2 hónapig nagyon jól bírtam, de ahogy közeledik az érettségi egyre jobban félek tőle, és ma is laglább 2200 kalóriát ettem meg és nem is volt ídőm sportolni, és nagyon lelkiismeretfurdalásom van. Mit tegyek?
2012. máj. 1. 21:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Elhiszem hogy ideges vagy. Én tavaly az érettségi miatt függesztettem fel az edzést egy kis időre mert tanulnom kellett. persze eljártam edzeni de kevesebbet és rendszertelenül. Ezt a kis időt túl kell élned.
2012. máj. 1. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nem híztál vissza a szünet alatt?:/
2012. máj. 1. 21:38
 3/7 anonim ***** válasza:
Én nem a fogyás miatt álltam neki edzeni igaz volt rajtam egy kis felesleg ha jól emlékszem 10 kiló azt leadtam és a szünet alatt csak 3-4kg jött vissza. Én nem kajáltam annyit csak a mozgást hanyagoltam el. Viszont eléggé leépültem mert akkor már kezdtem izmosodni elég szépen. De az érettségi utáni időben azt mondtam magamnak hogy ez a nyár még pihenéssel fog eltelni így vissza edzettem magam a régi állapotra.
2012. máj. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

mar nem azert utolso de hogy lehet az hogy izmosodtal edzestol de amikor abbahagytadmegis hiztal 5 kilot...


1.) ha izmosodsz akkor a merleg tobbet mutat, ergo ha abbahagyod az edzest kevesebb kilot kell h mutasson amint az izom elkezd leepulni

2.) ha 5 kilot hiztal akkor azt nem csak az edzes befolyasolja, mert ha nem viszel be tobb kaloriat a szervezetedbe mint szukseges akkor egy dekat nem hizol...


viszont kerdezo: 1500 kcal tokeletes 1800kcaltol mar nem fogsz de sulyt tartasz probald akkor ezt beloni de 2200 kcal nagyon sok meg mozgas mellett is csak sulytartasnak eleg (nekem 174 cm hez) szoval ha alacsonyabb vagy es kevesbe izmos akkor rengeteg..

2012. máj. 1. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az idegesség miatt egyébként is többet kalóriát használ a szervezeted. Egyébként, amit leírtál az egyáltalán nem vészes. Ne legyen lelkiismeret furdalásod, mert amiatt csak többet eszel :) Egyébként egy kalappal a maturához!!!!!!
2012. máj. 1. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm nektek:)
2012. máj. 1. 22:56
 7/7 anonim ***** válasza:
É ha ideges vagyok és éhség roham tör rám, bekapok egy szem rágót. :)
2012. máj. 2. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!