Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » érettségizők, ahogy közeledik...

érettségizők, ahogy közeledik az érettségi, egyre többet eszek, ti hogy vagytok ezzel?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 30. 13:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
én egyre kevesebbet :D
2012. ápr. 30. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
100%

én is alig bírok enni :S

nincs is sok kedvem tanulni

2012. ápr. 30. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Smartguy86 ***** válasza:
45%
Érettségi... mi lesz így később, ha már most be vagytok rezelve? :D
2012. ápr. 30. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
meghalunk! :D
2012. ápr. 30. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Smartguy86 ***** válasza:
92%

Felsőoktatásban egy vizsgára annyit kell tudni, mint az összes érettségidre egyszerre...


Na de hogy ne legyen off ennyire: ha valaki idegességből eszik, az előbb-utóbb duckó lesz, ez tuti. Ugyanígy igaz, ha valaki a szomorúság ellen iszik, akkor alkoholista lesz előbb-utóbb. Szóval ha úgy érzitek, hogy nem fektetettek elég energiát a tanulásba, akkor inkább tanuljatok még többet, ne pótcselekvésre pazaroljátok az időt!

2012. ápr. 30. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekem tesóm érettségizik jövőhéten. De őt nem nagyon hatja meg a dolog... Szerintem el sem olvasta még az összes tételtxD
2012. ápr. 30. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
eddig én is többet ettem, de szerencsére most hogy bejött ez a nagyon meleg ídőszak kevesebbet eszek, igy tudom folytatni a diétámat
2012. ápr. 30. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem olyan nagy dolog az érettségi, hogy így kéne reagálni rá.
2012. ápr. 30. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

Smartguy86:

Ja mert te nem voltál ideges akkor...

Igen, visszanézve minden vizsga könnyebb, és ahogy halad az idő, egyre nehezebbeken vagyunk túl...

De valahol az a normális, hogy amíg itt tartunk egy adott vizsgánál, addig többé-kevésbé "rezelünk".

Nálunk a reál tárgyakból kilépővizsga van. 10-ben vannak barátnőim, f**snak a kémia-föci kilépőtől. Elmondtam nekik, hogy ha hülye vagy és csak átolvasod is 3-as lesz, ha okosabb vagy és/vagy puskázol, 5-ös. A tanárok rendesek, és konkrétan elmondják, mi várható majd. Ők meg se hallgattak, ki se látnak a pánikból.

Visszagondolva, akkor én is pánikoltam.

Most az érettségi jön számomra, amiatt parázom. Előre tudom, jövőre röhögni fogok magamon. De most az érettségi miatti pánik van soron....



Én is egyre több édességet kívánok pár hete - egyébként is édesszájú vagyok.

Nem tudom, a vizsga miatt-e, de ha igen, akkor igencsak a tudatalattim miatt...

Szerencsére nem hízom, épp túl sovány voltam és most kezdek normál súlyú lenni, hogy ennyit nassolok.

2012. máj. 1. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én nem izgultam egyáltalán. Igen, vannak akik nem izgulósak, birkózz meg vele.
2012. máj. 1. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!