Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ki mennyi kaloriaval fogyott...

Kelodite kérdése:

Ki mennyi kaloriaval fogyott es hany kg-ot?

Figyelt kérdés

2012. máj. 2. 13:27
 1/2 anonim ***** válasza:

Én 2 hete kezdtem, 2 kilót fogytam, 3 centivel lett vékonyabb a derekam. Napi kb 1400 kalóriát eszem, sok fehérjét, kevés szénhidrátot. Heti 5 órát intenzíven sportolok. Naponta 5x étkezem, hogy ne legyen falásrohamom nagy étkezéseknél.

Itt kitudod számítani, te hány kalóriát ehetsz:

[link]

2012. máj. 2. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
23%

Én sokszor eszem keveset, sok zöldséget és rengeteg csirkét. Kenyeret, cukrot egyáltalán nem. Viszont édesítővel és teljes kiőrlésű liszttel olyan finom kekszeket sütöttem magamnak, hogy annak idején cukorral és fehérliszttel sem volt finomabb. És ebben csak 24kcal van.

A napi kalóriabevitelem elég kevés, 600körül van, de igazából sosem vagyok éhes, nem vagyok gyenge.

Egy hónapja kezdtem a fogyókúrát és most tartok 12 kilónál. És baromi jó érzés, mert már sokan megjegyezték, hogy mennyit fogytam, a munkanadrágom is lötyög rajtam. :)

2012. máj. 2. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!