Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Sokat ront a fogyokuramon, ha...

Sokat ront a fogyokuramon, ha par napig este 10 utan is eszem?

Figyelt kérdés
A vizsgak miatt nagyon stresszes vagyok, ilyenkor forgolodok az agyban s csak akkor tudok rendesen aludni, ha eszek lefekves elott. 1 honapon belul (majus kozepe, juni kozepe) 7 ilyen alkalom lenne. Altatot nem tudom honnan kellene szereznem... nem tudom mit csinaljak. Nem akarok drasztikusan lefogyni csak visszavettem az etelmennyiseget, s edesseget max heti egyszer eszek keveset, mellette naponta mozgok.
2012. máj. 4. 21:33
 1/2 anonim ***** válasza:

a sovány túró simán mehet lefekvés előtt.

a fehérje turmix vízzel is mehet.

főtt tojás szintén,sovány hús mondjuk brokkolival.

de az első a legjobb lefekvés előtt.

2012. máj. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Altatót semmifélle képpen ne szedj! Nem árt ha csak keveset eszel,és az is amit megeszel nem zsíros. Keveset és akkor semmi nem fog látszódni. Nem szabad idegesíteni,azért vagy éhes mert az idegnél a gyomrd összeszűkűl és végülis olyan érzést ad mintha éhes lennél.ekkor biztos jól esik 1-2 falat.Decsak keveset! :D
2012. máj. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!