Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 16 éves vagyok.2011 augusztusá...

16 éves vagyok.2011 augusztusában kezdtem el fogyókúrázni.100kg ról 81 re jöttem le. Most hogyan fogyjak tovább, úh. Tudjak még 10kilótól megszabadúlni? 16/f

Figyelt kérdés

2012. máj. 5. 23:12
 1/9 anonim ***** válasza:
Hány cm vagy?
2012. máj. 5. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Amit eddig tettél miért nem jó?

Én 20-at adtam le, az étkezésem ugyanaz volt, csak kevesebb, meg itt-ott másabb egy picit (fehér kenyér, desszert nagyja majdnem kilőve) és sokat mozogtam. Nem nagy trükk. :)

2012. máj. 5. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom milyen módszerrel fogytál le 20kg-t, de én 2 hónap alatt az Update-tel fogytam -8kg.ot. Nem vettem meg a drága felesleges Update kajákat, csak betartom hogy mikor mit eszek, rendszeresen eszem, nem napi 2x mint előtte hanem minimum 3-4 alkalommal. És még nem vettem rá magam hogy sportoljak, viszont most már fontolgatom :)
2012. máj. 5. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

17 cm magas vagyok. Én azért fogytam le mert megláttam egy jo nadrágot :D és nagyon rossz volt, h nem volt szinte soha semmi a mértemben. A csontjaim az orvos szerint vastagok.

és nagyon durván fogyókúráztam, addig amíg el nem ájultam(erről nem tud senki)

2012. máj. 5. 23:50
 5/9 anonim ***** válasza:
14%

ez a "vastagok a csontjaim" mekkora kamu duma már...:DDD


lehet, hogy vastagok, de biztos nem 80kg--- :-/


Fogyni meg nagyon könnyű...-legalábbis annak, aki hajlandó gyökerestül felforgatni az életét, feladni a szokásait érte...


pl. nem kólát, chipseket zabbálni, hanem pl rengeteg káposztalevest, káposztafőzeléket, gyümölcsöket, sajtot, tejtermékeket, lemondani az agyoncukrozott sütikről stb. stb.

2012. máj. 6. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Képzeld "kedves" utolsó válaszoló, hogy a csontoknak is van súlya, igaz, hogy nem 80kg, de azért vannak nagyobb különbségek. Van aki betegség miatt kövér és fogyni szeretne.. nem eszik sütit, chipset, colát se iszik.. neki mit mondasz? attól hogy neked normális az alakod, nem kell bunkózni a ducibbakkal. Kedves kérdező, te meg egy ruha miatt ne kockáztasd az egészséged. az ájulás nagyon komoly dolog!! Elég érdekes, hogy ezt egy gyereknek kell elmagyarázni nektek!!!!!!!!! (12/L)
2012. máj. 7. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

tudom h mennyire veszelyes....

Es ha meg le fogyok 69 kg.ra akkor veszek magamanak egy gucci cipot, vagy taskat :D

2012. máj. 7. 15:34
 8/9 anonim válasza:
utolsó vagyok. :D ( [link] <-- ezt próbáld meg. én nem rég kezdtem. eddig szuperül bevált!
2012. máj. 11. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Hát igen is van olyan hogy nehezek a csontjaid.......


Én 180 centi és 87 kiló vagyok.

Focizok és nem tetszett az a 7 kiló fölösleg úgy mond elkezdtem edzeni fogyózni közbe szinte semmi felesleg se volt rajtam.


Lementem 3 hónap alatt 76 kilóra és kórházba kerültem testi kimerültség miatt.


Nem volt a szervezetemnek elég vitamin nem kapott szinte semmi szénhidrátot szinte.


És az orvos mondta szépen lassan próbáljak visszahízni minimum 85 kilóra mert a csontjaim is nehezebbek és izmos voltam nem kövér és az nem mindegy.


Vagyis csak azt akarom leírni hogy tud hol a határ,mert soha se jó telhetetlennek lenni és hidd el nem jó érzés 4 napig infúzión lenni.

(És tudod én még mindig azt mondom most már legyél magad és ne érdekeljen más mit gondol csak amit te gondolsz magadról és nem lesz gond. 5 kilót esetleg még ledobhatsz de én többet nem ajánlok főleg ha nehezek a csontjaid mert tényleg észre se veszed és csak egyszer fogod a padlót én pl.edzésen estem össze.)

2012. aug. 26. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!