Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyi kilótól tudnék így...

Mennyi kilótól tudnék így megszabadulni 1 hónap alatt? És kb mennyi időbe telne 8 kilót leadnom?

Figyelt kérdés

Sziasztok

14 éves fiú vagyok , és 8 kilót szeretnék leadni . A tervem a következő lenne : Napi ötszöri evés . Reggelire műzli ; Tízóraira egy szalámis kifli ; Ebédre ami épp van a menzán ; Délután nassolnivalónak valamiféle gyümölcsöt ; Vacsorára (nem későn , este 6-7 körül) ami van , de nem sokat . Inni csak vizet iszom , már lassan egy éve. Hetente háromszor van tornánk a suliban , emellett heti 4-5ször elvinném sétálni a kutyáimat 1-1 órára , miközben futnék is 15-20 percet . Emellett péntekenként járok kosárlsbdázni , ami 2-3 óra intenzív mozgást jelent , meg minden nap / másnap ki szoktam menni dobálni egy fél órára . Szivesen várom a véleményeket , kritikákat , esetleg tanácsokat ezzel kapcsolatban. Kérlek azt is vegyétek figyelembe , hogy 14 évesen még nem tudom annyira megszabni a szabadidőmet illetve az étrendemet. Előre is köszi ! Egyébként 170cm/71kg vagyok .


2012. máj. 2. 02:22
 1/3 anonim ***** válasza:
1 hónap 1-2 kiló ettől több nem biztos h egészséges...lehetséges csak a szervezet nem biztos h díjazza...
2012. máj. 2. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem, hogy miért szeretnél 8 kg-ot fogyni? Már így is elég alacsonynak tűnik a súlyod.
2012. máj. 2. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Mert nagyon meglátszik rajtam , főleg a karomon illetve a lábamom .
2012. máj. 2. 13:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!