Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha ez élő lenne, elröhögném a...

Ha ez élő lenne, elröhögném a saját kérdésem, de hátha. Van valami megoldást?

Figyelt kérdés

176 cm vagyok, 100-102 kg. Szerencsére nem rengek mindenhol úgy, mint a kocsonya, de azért elég nagy belem, férfi létemre dús keblem és puhos seggem van. Fizikai munkát is végzek, de a napom nagy részében ülök. Este hat óra, mire otthon bevacsorázok, sokszor a számítógép előtt is dolgom van, reggel meg hulla fáradtan kelek 3/4 5-kor, el se tudom képzelni, mikor mehetnék futni. Még rosszabb, hogy utálok sportolni, mind unalmas, sietni meg nem lehet velük. Imádok kajálni, aranyló sült krumpli, szafttól csöpögő, fokhagymás oldalas, kakaspörkölt nokedlivel, tejfölös uborkasalátával, hamburger, rántott hús, majonéz, utána krémes, vagy gesztenyés tekercs, majd egy édes, forró kávé, és egy kiadós, délutáni alvás. Az evés nálam egy szinten van a szexszel, a diéta egyet jelentene az állandó depresszióval, dühkitörésekkel.

A probléma részben a kinézetem, mert bár sok nő szereti a dagikat, én egy kicsit hányok magamtól. Hamar elfáradok, és legfeljebb 20 fokig érzem jól magam. Jön a nyár, gyomorideggel gondolok a több hónapnyi kemencére.

Mit gondoltok, van valami esélyem fogyni? (Amputáció, kemoterápia nélkül) Vagy törődjek bele, hogy nekem ezt dobta a gép, zabáljam boldogra magam? Nem kell az oltogatás, okoskodás, tisztában vagyok magammal, de hátha van valami jó ötlet.


2012. máj. 7. 10:11
 1/9 anonim válasza:

Én ezzel a témával úgy vagy, hogy több oldalról is megközelíthetjük.

Pl. lehet genetikailag te ilyen vagy, szóval nem is tudnál változtatni az életformádon, és ha fogynál az is lehet, h nem lenne látványos max a mérleg kijelzőjén.

Másrészről; ha jól esik, ha boldoggá tesz : egyél!

Van párod? Ha van, és így szeret akkor no problem.

Ha a számítógép előtt épp nem munka miatt ülnél, akkor ajánlom, h nyomj be egy kávét vagy energiaitalt és menj el futni, sőt lehet mellőzhetnéd a kiadós délutáni alvásodat és akkor számítógépeznél, és ugye akkor hamarabb kerülhetnél ágyba így többet tudsz pihenni, aludni.

Szerintem ha van 15-20 szabad perced leginkább sötétedés után, akkor már megérni arra az időre kocogni, vagy beiktatni, hogy sok helyre inkább gyalog menj járművek helyett.:)

Remélem valamennyit segítettem!

2012. máj. 7. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Bocsánat, gyorsan írtam, mivel siettem, szóval van egy pár hiba..de remélem így is érthető:)
2012. máj. 7. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

A gondolkodásoddal van baj. Ha az egészséges étkezést kínszenvedésnek fogod fel, a vacak kajákat meg élvezetesnek, akkor semmi sem fog változni. De hát enni úgy is lehet finomakat, ha odafigyelsz a kalória és zsírtaltalomra. A "nincs időm edzeni" klasszikus kifogás, vegyél egy ellipszistrénert otthonra, napi 20 perced csak akad..


És esetleg gondold át, hogy ahogy megy az idő, a helyzet egyre rosszabb lesz, egyre csak kerekedni fogsz. Tudtad, hogy a zsír nem csak kívülre kerül, a belső szerveid, a szived, a májad, ugyanúgy elzsírosodik? Egyenes út az infarktushoz. Ne tedd ezt magaddal, vacak nokedlik és sütik miatt, nem éri meg.

2012. máj. 7. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ismerősöm azt mondta, neki valami étvágycsökkentő kapszula bevált, kevesebbet evett. Én nem tudok erről személyes tapasztalatot mondani..
2012. máj. 7. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

persze. csak elkezdeni nehéz. Ha az első 2hónapon átrugdosodmagad,akkor elkezded élvezni a sportot.(Hormonális folyamat,endorfin felszabadulás) és ha egyre kevesebbet eszel,akkor összemegy a gyomrodés egyre kevesebbet kívánsz majd.

Valamint hja az evéshelye tt igazi szex jön,akkor majd nem akarod visszacserélni az evésre. Tehát ha szenvedsz pár hónapig,akkor utána elvezni fogod.

2012. máj. 7. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Mivel mindennel tisztába vagy, ezért túl sok jó tanács nem adható.

Azonban egy mégis eszembe jutott. Bármire szánod rá magad, arra figyelj, hogy a diéta ne menjen a humorod rovására.


Sikerülni fog a fogyás, ha ténylegesen elégedetlen leszel magaddal. Abból amit írsz nekem úgy tűnik, hogy hozzád tartozónak gondolod "dús kebleidet" :), valamint elfogadod mégiscsak magad olyannak amilyen vagy. Ez így helyes is. Nem kell mindenkinek kigyúrtnak lennie. Amúgy nem gondollak a paramétereid alapján túlsúlyosnak.

2012. máj. 7. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Egyél kevesebbet,inkább többször naponta,mint egyszerre. Nem kell a most divatos egészségesnek mondott ételeket enned,mert nem azok. Ahogy a diéta és a fogyókúra sem biztos,hogy egészséges. Délután ne aludj,helyette mozogj inkább valamit. Akár otthon is tornázhatsz,ha akarsz.
2012. máj. 7. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm, nagyon jófejek vagytok. Az evésről nem tudok lemondani, sose tenném. Lehet, hogy hízlal, de egy jól elkészített pacal a Jóisten mannába mártott ujja lehet, az én pszichémmel nem váltható ki salátákra, meg kutyafüle csirkemellekre.

Aludni csak hétvégén szoktam. :)

Mi lenne, ha a kalóriabevitelt megtartanám, viszont gyúrni kezdenék? Kevesebb gyakorlat, de nagy súlyokkal. Nem igazán van állóképességem, a hideg is kiráz, ha valami kardio gépre gondolok. Nem tudnék zsírt égetni nagyobb súlyokkal? Mi történne?

Van barátnőm, ő úgy gondolja, semmi baj nincs velem, de szerintem egy igazi férfi hiú, és jól akar kinézni, de fontosabb, hogy rettegek a cukorbetegségtől. Na? Gyúrás? Nem jó?

2012. máj. 7. 11:41
 9/9 anonim ***** válasza:

Párom 114 kg volt mikor elkezdett konditerembe járni. Neki azt mondta az edző, hogy hiába gyúr heti 4x, ha mellette ugyanolyan szar kajákat eszik, nem fog látszani, mert kb. ezrekkel túllövi a súlyához ajánlott kalória bevitelt. :(


Egyébként nem kell mindenről lemondanod, néhány alapvető változtatás kell az étrendedben és a gondolkodásodban, és megindulhatnak a kilók lefelé.


20-25 perc ellipszistől meg szobabrinyától meg nem fog kidögleni hidd el.

2012. máj. 7. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!