Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tartsam meg a súlyomat?

Hogyan tartsam meg a súlyomat?

Figyelt kérdés

lefogytam, többet is, mint terveztem, 58 helyett 56,5 vgyok, és most csak jojózok, bekajálok, (1-2 nap zabálás mértéktelenül)- 4-6 kiló hízás,

aztán 1 hét koplalás (800 kalórián és napi 2 óra edzéssel), így 1hét alatt megint 56,5 kiló vagyok... Tudom, hogy a lehető legrosszabb amit csinálok, ezért kérek egy kis segítséget! Valaki, aki volt már ilyen helyzetben, vagy tud erre valami megoldást kérlek segítsetek! Szeretnék Rendesen enni(nem zabálni) úgy, hogy közben megtartsam a súlyomat! Nem merek 1000 kalóriát sem megenni, mert félek, hogy visszahízok! Mennyit egyek, és mennyit tornázzak hogy rendben legyek? 168 cm 56,5 kg nő 23 éves


2012. máj. 7. 11:04
 1/4 A kérdező kommentje:
ja, és 69 kilóról indultam 7 hónapja!
2012. máj. 7. 11:05
 2/4 anonim ***** válasza:
ha nem mersz megenni 1000kcal t akkor nem tudsz jojozni... gondold vegig... ahoz h megtartsd a sulyod egyel meg minden nap plusz egy valamit amihez kedved tartja (egy kis csoki, vagy plusz egy banan) ra kell jonnod, hogy mar nem dietazol tobbet hajra
2012. máj. 7. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
de, kijelölök 1-2 napot és akkor nem számolom, tömök magamba mindent! olyankor 6-7000 kalóriát is megeszek seperc alatt, így jojózok.
2012. máj. 7. 11:34
 4/4 Smartguy86 ***** válasza:

Persze, mert te is olyan tévhitben élsz, hogy a fogyás az egy kúraszerű dolog. DE NEM AZ! A testsúlyod attól függ, hogy mennyit eszel és mennyit sportolsz hogy az energiákat feléld. Ha összezabálsz mindent, nagyobb lesz a súlyod, ha nem, akkor meg nem. Így hogy akarod fenntartani a súlyt?


Egy módja van: át kell állni arra az életmódra, amivel fenntartható. Ha éhezéssel fogy valaki, akkor naná, hogy nem akarja élete végéig csinálni, mert hát ki a frász akar egész életében éhezni? És akkor elkönyvelik, hogy nekik nem megy a fogyás, mert a kúra alatt a halálukon voltak... Talán gondolkozni kéne és tájékozódni!


A fogyás végleges csak akkor lesz, ha az életmódod is végleges - halálig tartó rendes étkezés és rendes napi testmozgás! Persze folyamatosan igazítva az igényekhez! Amit te csinálsz, az egyenes út a betegségbe, az emésztőrendszeri panaszokba és még ki tudja mibe. De ha feladod és elhízol, az meg az érrendszeri betegségekhez, a cukorbetegséghez belépő...


[link]


Olvass!

2012. máj. 7. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!