Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek ő kövér (kép? )

Szerintetek ő kövér (kép? )

Figyelt kérdés

[link]


Magassarkúban van, szóval az nyújtja a lábát.

Szerintetek?


2012. máj. 9. 21:31
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
nem kövér
2012. máj. 9. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
54%
Nem kövér, de 18 éves létére kicsit asszonyos. Ez nem baj, nem kell mindenkinek modell-alkatúnak lennie. Most még elmegy, de nagyon kell vigyáznia, hogy ne hízzon el. Ez a típus lesz egy szülés után az a klasszikus szomorú, szabadidőruhás bálna, akinek a párja a háta mögött csorgatja a nyálát az utcán más, csinosabb nőkre.
2012. máj. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Nem kövér.
2012. máj. 9. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Nem kövér, semmiképp. De felesleg van rajta, érdemes még most odafigyelni. (Már, ha zavarja a dolog, ha nem, akkor persze az a lényeg, hogy ő jól érezze magát. :))


P.S.: miért jó, hogy E/3-ban írunk, mikor valószínűleg rólad van szó, kedves Kérdező!? Vagy tévedek?

2012. máj. 9. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
50%
Egyáltalán nem kövér,kifejezetten nőies.Az igazi pasik a formás nőket kedvelik,csak a kutyák játszanak csontokkal
2012. máj. 9. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
94%
Az arca nem tetszik.
2012. máj. 9. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
nem vagy kövér,de magas a testzsír% az egyértelműen látszik a felkarból és,hogy nem az izmok miatt vastag.
2012. máj. 10. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
42%

tegnap 22:18

Megálmodtad?

(Hasonlóan néztem ki ballagáson én is... Azóta túl vagyok egy szülésen, meg -10 kilón a 18 éves súlyomhoz képest... Fel tudok normálisan öltözni, fel is szoktam, boltban meg személyit kérnek, pedig 24 leszek... Ennyit az általánosításokról...)


A kérdésre: Nem kövér, de szerintem ez a szoknya borzalmas. Egy derékban karcsúsított elasztikus blúz egy normál derekú szoknyával (természetesen nem betűrve gondolom) sokkal jobb lett volna.

2012. máj. 10. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Nem én vagyok a képen, az egyik ismerősöm. Személyiségi jogokat nem akarok sérteni, ezért takartam ki az arcát. De felőlem azt hisztek, amit akartok.:) Ha azt hiszitek én vagyok a képen, hát oké
2012. máj. 10. 10:49
 20/21 anonim ***** válasza:
89%

Jó a ruhája!


Nekem bejön az ilyen alkat. Csak ne hízzon tovább.


Akik lekövérezték, azok tuti lányok.


23/F

2012. máj. 10. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!