Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kövér vagyok? Hány kilót kéne...

Kövér vagyok? Hány kilót kéne fogynom? (kép lent)

Figyelt kérdés

Eddig 17 kilótól szabadultam meg, mennyit kéne még fogynom? 175 cm vagyok, hány kilónak tippeltek?

[link]



2012. máj. 6. 07:31
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
60 kilónak tippellek és nem, nem kell fogynod, így is vékony van szerintem.
2012. máj. 6. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
Vékony? Na hát ilyet se mondtak még rám.
2012. máj. 6. 07:34
 3/30 anonim ***** válasza:
87%

Ha ezt komolyan gondolod, akkor sürgősen menj orvoshoz! És nem azért mondom, mert kövér és irigy vagyok, hanem mert neked testkép zavarod van, ha tényleg kifejezetten kövérnek látod magadat.


Ha kritikus akarok lenni, azt mondom, járj el edzeni, hogy szebb és izmosabb legyél. De fogyni nem kell.

2012. máj. 6. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
Nem kell fogynod.
2012. máj. 6. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim válasza:
32%
inkább mellre hízzál szerintem
2012. máj. 6. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
47%
56-58 kg? Tökéletes.
2012. máj. 6. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
Nagyon szép alakod lett, nem kell tovább fogyni, csak tartani az egészséges étkezést (súlytartáshoz szükséges kalóriabevitellel) sportot nem abbahagyni. Kicsit erélyes volt a többi válaszoló, nem hiszem, hogy durva testképzavarod van, egyszerűen csak még nem szokta meg az agyad az új külsődet és még mindig a régi duci önmagadat látod. Tippelésben nem vagyok jó, úgyhogy kilót nem mondok :D
2012. máj. 6. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
47%
56 lehetsz,semennyit ne fogyj! tökéletes alakod van és arányos:)
2012. máj. 6. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
0%
Tökéletes, max annyi hogy menny aerobikra vagy ilyesmre hogy legyen sexy, kerek feneked
2012. máj. 6. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
De jól tippeltek. 59 kiló vagyok. :) Szerintem sincs testképzavarom, nem koplalok, semmi ilyesmi ,csak azért az, hogy dagadtból normál súlyom lesz 2 hónap alatt, nekem még elég szokatlan. De akkor átállok súlytartó diétára, ha mások szerint is elég. Mert szerintem is jó csak én már mindennek láttam magam... :)
2012. máj. 6. 10:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!