Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Rubint Réka DVD-i hatásosak?...

Rubint Réka DVD-i hatásosak? Tényleg lehet velük szép eredmény elérni?

Figyelt kérdés
5kg-ot akarok még leadni (5 már lement) és elkezdtem tornázni, Rubint Rékára. Egyik nap az alakreform DVD-t csinálom, másik nap a napi 20 percből a combot, és a hasat, mivel ezek a kritikus pontok. Kéne szünetet hagyni, vagy minden nap mehet a torna? És vajon hatásos is lesz?
2012. máj. 10. 08:54
 1/8 A kérdező kommentje:
Persze meg
2012. máj. 10. 08:59
 2/8 A kérdező kommentje:
megfelelő étrenddel.
2012. máj. 10. 09:00
 3/8 anonim ***** válasza:
Sokan mondják hogy nem jó meg edzeni kell súlyokkal... Nekem nagyon bevált. Nem ettem kevesebbet, csak Rékáztam reggel este fél órát. 3 kiló ment le és látványosan szebb lett a combom. Biztos lesz aki azt mondja nem ér semmit (bár sosem próbálta), én elégedett voltam.
2012. máj. 10. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
4%
nem, semmire nem jó, menny el futni.
2012. máj. 10. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
szerintem hatásos. igaz kemény,foleg az elején, de egy bizonyos ido után ha intenzíven csinálod szinte konnyuvé fognak válni a gyakorlatok. en csinaltam es bizony látványos volt a hasamon. en a napi 20 perces tornáit csináltam.
2012. máj. 10. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
És mennyi idő után látszott nálatok az eredmény?
2012. máj. 10. 12:15
 7/8 anonim ***** válasza:
hatásosak bizony, főleg a has és a popsi gyakorlatok. Nekem a hasizom gyakorlatok mindennap csinálva(20 perces blokk), kb 1-2 hónap, a popsi minimum 2 hónap múlva hozott eredményt. Az elején lábsúly nélkül csináltam, de miután beszereztem és használtam, a fejlődés észrevehetően felgyorsult.
2012. máj. 10. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Én sem változtattam az étrendemen, a napi 20 percet csinálom naponta egyesével, lábsúly és szteplépcső nélkül, most három hónap után -7kg-nál járok, a derékbőségem pedig -10cm.
2012. máj. 11. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!