Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyhatnák le?

Hogyan fogyhatnák le?

Figyelt kérdés
11 éves vagyok és 80 kg-ról szeretnék lefogyni olyan 70 kg-ra segítsetek légyszi!! Válaszotokat előre is köszönöm ♥ ♥
2012. máj. 12. 20:15
 1/5 anonim ***** válasza:

fiatal vagy, ne fogyókúrázz, tilos, mert csak megzavarod a szervezetedet, viszont tudsz tenni ennek érdekében, este 6 után ne egyél semmit, legfeljebb zöldséget, mozogj sokat (egészséges határok között) és hagyd ki az édességeket, ha még se bírod, akkor meg nagyon kis mennyiségben

de tényleg ne fogyókúrázz, mert csak magadnak fogsz ártani

2012. máj. 12. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Azt tanácsolom, elsőként beszélj a szüleiddel és menjetek el egy alapos orvosi kivizsgálásra.

Lehet valami egészségügyi oka van az elhízásodnak. pl: hormonzavar.

Másrészt az elhízásnak elég sok szövődménye lehet, főleg, ha már ilyen korban ekkora súlyfelesleggel bírsz.

Ez legyen most az első lépésed.

2012. máj. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
már ne is haragudj első de az szerintem egy nagy hülyeség, hogy este hat után ne egyen, mert ehet. 2 orával lefekvés előtt ne egyél és akkor a szervezeted feltudja dolgozni az ételt amit ettél.sportolj biciklizz. számold a kaloriát napi 1500 habár én napi 1200-at eszem.
2012. máj. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
szerintem az vitatható hogy ki beszél hülyeségeket, egy 11 éves gyerekről beszélünk nem egy 20-on éves felnőttről...
2012. máj. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszaitokat!!!!!!!!!!!!!!!!!! ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥
2012. máj. 14. 13:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!