Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Futás + Czanik Hasburning?

Futás + Czanik Hasburning?

Figyelt kérdés
Van egy nagy adag úszógumim. A táplálkozási szokásaimon már sokat változtattam, próbálok minél egészségesebben, mértékletesen étkezni. Ha hetente futok(kezdetnek 20 percet) heti 3x és végig csinálom a hasburning gyakorlatait hetente 3x és hetente tartok egy pihenőnapot az úszógumiaimat lefaraghatom lapos hassá? Elérhetem ezzel az életmóddal a célom?

2012. máj. 13. 23:36
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

és miért nem a sport mozgásba tetted?

amúgy meg persze,hogy nem.

2012. máj. 13. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

köszönöm a "hasznos" választ

amúgy azért, mert elsődleges célom az életmódváltással a fogyás, utána a szinten tartás és egészséges, sportos test

de még egyszer, csak köszönni tudom hozzáértő válaszod

2012. máj. 13. 23:48
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

én csak a kérdésed szintjéhez mérten válaszoltam.

20perc kocogás kb 100-150 elégetett kal.

fél óra hasazás kb 80-100 kal.

változtattam az étrendemen stb-stb.

ez nem sok.

ha fogyni akarsz és ki is nézni valahogy,akkor az kalória deficitbe rakott szálkásító diétával kezdődik.

és nem canikra majomkodni,hanem normélis edzést végezni,ha otthoni,akkor mondjuk fegyencedzés,ugrókötél,kettlebell.

az egészből amit leírtál a heti 3 kocogásnak van értelme és célja,de annak is inkább állóképességileg.

2012. máj. 14. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az egésznek a 70%-a az étkezéseden múlik, a maradék 30 a mozgás. Az étkezésről ezer helyen olvashatsz (sokszor keveset, kevés szénhidrát, stb.). A mozgásról: heti 3 futás kevés. Heti 5-6 már valami. A 20 perc szintén kevés, de azt idővel emeled majd, ahogy bírod, 1 órára. De ne hajtsd túl magad. Hasburning? Futás utánra teheted, de a hasazástól nem megy le a hasad. Előbb tüntesd el a zsírt, ami rajta van, aztán formásíthatod.
2012. máj. 14. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
89%
ti most komolyan lebeszélitek a futásról? pff válogatott egy társaság. miért ne fusson. kezdetnek senki sem futotta le a maratoni távot. miért ne csináljon felülést? miért kevés az életmódváltás? nem mindenki akar izomagyú lenni,mint a kondinkban tükör előtt villogó hülyegyerekek, akik amikor új futógépe hoztak be és segíteni kellett bepakolni majd besz*rtak.. én heti 3*egy órát futok és felülésezem, valamilyen dvd-re,és tökéletes az alakom. Szóval kedves kérdező elérheted a célod.
2012. máj. 16. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
szerintem eltudod érni a célod
2012. máj. 16. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!