Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Most én vagyok a hülye vagy...

Most én vagyok a hülye vagy tényleg kövér vagyok?

Figyelt kérdés
156cm vagyok és 70kg,tudom nagyon soknak tünik,és én amikor bele nézek a tükörbe rosszul vagyok magamtol,viszont a barátnőim szerint nem vagyok kövér ,azt mondjak,hogy apszolult nincs nagy hasam,a pasim szerint is nagyon jo az alakom,és sok pasinak tetszem is,de én mindezek ellenére nem szeretem a testem..a pasim szerint csak nagy a cicim de semmi más nem nagy rajtam,meg mindenki azt mondja,hogy telt vagyok,de nagyon jol nezek ki.Én viszont ugy érzem,hogy bele őrülök abba,hogy folyton arra gondolok,hogy kövér vagyok.Már futok is zöld teát is iszom,hogy lefogyak
2012. máj. 14. 23:32
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
Ne parázz, nem vagy olyan hú de kövér. Amikor cm-t és kilót írtál, azt hittem durva lesz, de ez nem para. A futás jó, azért ne koplaltasd magad halálra, mert nem nézel ki gázul. Pár kilót ledobhatsz, de a hasadon pl nincs sok. csak készülj, hogy a melledből tuti le fog menni valamennyi, ha fogsz 10 kilót.
2012. máj. 15. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
100%
Most látom a második képet. Hol van rajtad 70 kg? a barátodnak igaza van, szóval akkor soprtolj, mert az mindig jót tesz, de én ezt lemérném más mérleggel is...
2012. máj. 15. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
100%
Hát te hülye vagy, ha ettől az alaktól, ilyen formáktól szabadulni igyekszel. Én a földhöz verném a seggemet örömömben, ha holnap reggel a te testeddel ébrednék.
2012. máj. 15. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
Minden mérlegen ennyi:S Mértem már itthon is,mamámnál is :S
2012. máj. 15. 01:08
 15/26 anonim válasza:
Naaa, ne legyél már így elszontyolodva!:) A tested abszolút nem gáz, sportolgassál, egy kis étrend változás, óvatos fogyás.:) Nyugi.
2012. máj. 15. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:

Bocsi de en sem ertem, en is 156 cm vagyok es 53 kg es igy nezek ki mint te, tehat en sem ertem hol rejted a tobbi kg???!!!

Mikor olvastam ennyi cm 70 kg na mondom gurulsz.:)

Nem mondom, hogy nem kell fogynod mert kell nekem is kell az 53 kilombol, de nem gazosak a kepek, sot csinosabnak latlak mint magamat:P

2012. máj. 15. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim válasza:

Hát te vagy aztán igazi erőscsontú! :D Nem így képzeltem el az adatok alapján. Sportolsz? Mert nekem olyan izmosnak tűnsz.

Nem vagy kövér, ezt még nem mondanám kövérnek. :)

Egyébként én is vékonyabbnak tűnök kb. 5 kg-al mint amit a mérleg mutat. Sosem hitte el nekem senki mikor mondtam nekik hogy hány kg vagyok. :D

2012. máj. 15. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező én is ilyen vagyok mint te!

Mindenki ledöbben, (már akinek elárulom), hogy 72 kiló vagyok, a 160 centihez, senki nem nézi ki belőlem. Hasam alig van, vékony a derekam, igaz, van fenekem, meg cicim bővem. Ez a helyzet velünk, hogy egyenletesen oszlik el a háj, ezért nem tűnik olyan soknak. Én mondjuk le akarok fogyni, mert a karom meg a combom nagyon nem tetszik, meg az arcom is kikerekedett. Szóval egy 10 kilót le szeretnék dobni, de így se érzem magam igazán kövérnek.

2012. máj. 15. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem sem vagy kövér, hanem telt nőies alkat.

Az utolsó kép szerint tisztán látszik, hogy a többletsúly az az 5kg a combodon tartózkodik. Ilyen fajta vagy.

Én is ilyen vagyok. Felsőtestem izmos a combom meg vastag mint az állat. Combra hízok :S. De az legalább nem látszik annyira mintha talicska hasam lenne

2012. máj. 15. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

Én 164/65 vagyok, de sz*rabbul nézek ki.

2 kezem összetenném, ha így néznék ki, mint te.

(lány létemre megnézem a csajokat mindig, és pont az ilyenek tetszenek, alacsony, husis, nagy mellű, vékonyabb derekú, nagyobb seggel.)

Sport nem árt senkinek, de ezeket a formákat, arányokat kár lenne elkúrni csak azért, mert a mérleg 70 kg-ot mutat...

2012. máj. 15. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!