Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Most én vagyok a hülye vagy...

Most én vagyok a hülye vagy tényleg kövér vagyok?

Figyelt kérdés
156cm vagyok és 70kg,tudom nagyon soknak tünik,és én amikor bele nézek a tükörbe rosszul vagyok magamtol,viszont a barátnőim szerint nem vagyok kövér ,azt mondjak,hogy apszolult nincs nagy hasam,a pasim szerint is nagyon jo az alakom,és sok pasinak tetszem is,de én mindezek ellenére nem szeretem a testem..a pasim szerint csak nagy a cicim de semmi más nem nagy rajtam,meg mindenki azt mondja,hogy telt vagyok,de nagyon jol nezek ki.Én viszont ugy érzem,hogy bele őrülök abba,hogy folyton arra gondolok,hogy kövér vagyok.Már futok is zöld teát is iszom,hogy lefogyak
2012. máj. 14. 23:32
1 2 3
 21/26 anonim válasza:
Bocs az offért,de hogy lehet megnézni a képet?
2012. máj. 15. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

Hát te nagyon jól nézel ki télleg nem értem HOL vagy 70 kiló...viszont barátnőm is ilyen 163 cm és 70 kilósan annyira jól nézett ki egyáltalán nem volt túlsúlyos kinézetű se KÖVÉR meg főleg nem! Egyszerűen olyan vastag csontozatú.

Én 70 kiló vagyok 178 cm-hez basszus nekem nagyobb a fenekem combom szerintem:)

Szerencsés alkat vagy tuti bejön a pasiknak:)

Ha sportolsz (futsz) és egészségesen eszel iszol az amúgy is jó dolog, nem is kell fogynod tőle.

Én is futok heti 3x iszonyat jól kikapcsol, nem a fogyás miatt teszem.

2012. máj. 15. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
163/60-nal kövérebbnek tűnök nálad, iszonyú jó az alakod :)
2012. máj. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

Hát szerintem csalókásak a képek...

Olyan tegyél fel ahol teljesen szemből vagy fotózva.

Én 154cm/50kg vagyok oldalról úgy nézek ki mint aki 40 kiló kb. de teljesen szemből bőven látszanak a kilók,jóval többnek nézek ki a súlyomnál sajnos :S

18/L

2012. máj. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 Gelencsér Zsódia válasza:
aahv nagyon jól nézel ki!
2012. máj. 23. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim válasza:
szerintem is így vagy tökéletes :)
2012. júl. 1. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!