Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Segítség megrekedtem a fogyásb...

Segítség megrekedtem a fogyásban, tanácsot tudnátok adni? Akik rendszeresen sportolnak?

Figyelt kérdés

14kgot híztam 1év alatt, tavaly novemberben elkezdtem edzeni és odafigyelni az étkezésemre és sikerült 4hónap alatt leadnom 5kgot, ami azt jelenti,hogy 68ról lementem 63ra.

Sajnos most ingadozásba kezdtem, hol 63 vagyok hol 62, de már volt olyan is,hogy 61, de sajnos visszamegy 63ra.

Szeretnék 58kgra lemenni június végéig. Tudnak valaki segíteni? Legalább annyit elérni,hogy elinduljon újra a fogyásom?

Köszönöm szépen a segítséget!!


2012. máj. 16. 21:01
 1/1 anonim válasza:

diétázz jobban! Napi 5-6 kajálás minimum (sokszor kicsi). Egyél sok fehérjedús kaját, azért h ne izomból fogyj le, mert az adja a test alakját!+ sok zöldséget, ne egyél cukrot, és kerüld a cukros dolgokat, illetve próbáld ki h nem eszel kenyeret.


Emellett csinálj valami súlyzós edést a futás/bringa mellett is!

2012. máj. 18. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!