Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha megrekedtem, de...

Mit tegyek ha megrekedtem, de kemény feneket akarok? HELP!

Figyelt kérdés

A kívánt kg-omat elértem futással és zsírégető diétával. Szépen le is ment a felesleges zsír nagy része. Viszont a fenekemen-belső combomon még mindig sok zsír maradt. Csak ezen a két testrészemen. Vádlim, hasam mindenem megizmosodott, lepucolódott róla a zsír, de ez a két testrészem makacskodik.


Fogyni már nem akarok tovább, viszont szeretnék kemény feneket. Futás mellé úgy érzem kéne még valami? zsírégető/szálkásító diéta mellé gondoltam heti pár súlyzós edzést. Ti mit gondoltok, lehet így kemény fenekem?


Mondjuk hogy hetente 3-szor futok(eddig 5*1 órát mentem) és hetente 2szer pedig ráedzek a testrészeimre?


23/l



2012. máj. 8. 17:03
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
gugolás+futás.. ezek formázzák szépen a belső combot, feneket
2012. máj. 8. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!