Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Elegem van. Kérlek írjatok!...

Elegem van. Kérlek írjatok! Egyre dagadtabb leszek. Meghalok! Sose fogok már lefogyni?

Figyelt kérdés
Ha stresszelek mindig eszem.Mióta szeptemberbe elkezdődött a suli 11kg ot híztam.Én nem fogok azzal takarózni mint sokan ezen az oldalon hogy "jaj nemis ettem többet" Mert sokat zabáltam.Tavaly nyáron hogy vége lett a sulinak lefogytam 6-7 kg ot,de még akkoris dagadtnak láttam magam.Ebbe már belehalok.Én mindig elítéltem azokat az embereket akik azért dagadtak mert lusták és csak tömik a fejüket és ahogy kinéznek...Viszont most a másik oldalon vagyok és gyűlölöm.
2012. márc. 18. 20:17
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
Már egy hónapja kevesebbet eszem és leis ment 2 kg.Ma viszont mondta a mamám hogy dagibb vagyok mint voltam.Esküszöm kinyírom magam.A z utóbbi három napon rokon látogatáson voltunk és szépen bezabáltam most meg jön a bűntudat.Holnaptól term. folytatom de akkor is bánt hogy ilyen akarat gyenge szar voltam és elcsesztdm Elegem van!!Hogy nyugtassam meg a lelkem?Mert fogyókúrázni én csak nyugodtan tudok. 16 éves vagyok lány és 165 cm 68kg
2012. márc. 18. 20:23
 2/22 anonim ***** válasza:
33%
mozogjá vazze:D
2012. márc. 18. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Te h*lye vagy, ne dagadt. Tény, hogy 16 évesen nem illik ehhez a magassághoz ennyi kilónak lenni, de a kövértől eléggé messze vagy.


Talán azért kell most megtapasztalnod, milyen a másik oldalon, hogy ne ítélkezz az emberek felett. Mert ítélkezni nem igazán van jogod.


Mindazonáltal nagyon nem ártana orvoshoz fordulnod, lehet, hogy a 11 kg-os hízás mögött egy fel nem ismert betegség áll.

2012. márc. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
hallod takarodjatok már a hülyeségeitekkel.Te se a kérdésre válaszoltál...Nem azt kérdeztem mit tegyek hogy lefogyjak mer tudom mit kell..Nem kell elviccelni más baját.
2012. márc. 18. 20:36
 5/22 A kérdező kommentje:
bocsi utolsó nem neked szólt.Nincs Semmilyen betegségem csak rengeteget ettem azért vagyok kövér
2012. márc. 18. 20:40
 6/22 anonim válasza:

1. valtoztatnod a hozzaallasodon (ne dagattozd magad !!! azon rontasz a helyzeten!! Megbarakozol fel ora alatt a gondolattal, hogy duci vagy ((egyevkent a 68kg nem sok)) es szepen kitalalod, hogy csinald!

2. ne azert akarj lefogyni, mert masok lekovereznek vagy, mert a suliban a lanyok vagy masok is csufoltak mar... CSAK MAGADERT.

3. legyenek celjaid (mint a horcsognek a repa az orra elott)pl. gondolj bele, hogy milyen jo cuccokat birsz venni ;P akarhanyszor a csokiert nyulnal !! ;D


4. NAGYON SZIVESEN :))

2012. márc. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
az a vicces hogy 60 kgosan is egy malacot láttam a tükörbe.Pedig hogy tegnap visszanéztem a balatonos fotókat teljesen vékony voltam
2012. márc. 18. 20:43
 8/22 anonim válasza:
Ki 20-34-kor irt, TELJESEN EGYET ERTEK VELE !!!!
2012. márc. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
7%
te HÁJPACNI sose fogysz le.
2012. márc. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim válasza:

no akkor legyen az a kep a celod, hogy nyaronmegint olyan legyel !

ne feledd : CSAK MAGADERT !

2012. márc. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!