Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » SOS valaki volt már ilyen...

SOS valaki volt már ilyen helyzetben? Ha igen, akkor írjatok.

Figyelt kérdés

Fiatal lány vagyok, 15-nél fiatalabb. Kisebb koromban nagyon sokat csúfoltak a súlyom miatt és ez nem javult semmit az elmúlt években se. Nem azért szeretnék lefogyni, hogy kövessem a sok fogyásmániás lány példáját, hanem azért, hogy ne csúfoljanak. Elhatároztam magam, hogy lefogyok, és amikor jó idő van, futok, de ez nem sokat segít. Testnevelésből jó vagyok és mindent megteszek azért, hogy haladjak a célom felé. Most 83 kg vagyok, de bármit mozgok és bármennyire eszek egészséges ételeket, a súlyom a régi marad. A nagypapám cukorbeteg és azt mondták, hogy ez örökölhető és én nem szeretnék az ő sorsára jutni. Tudom, hogy fiatal vagyok és a testem még növésben van, tehát szüksége van a vitaminokra és ezt is figyelembe veszem, de nem tudom, hogy mit tegyek. Elsősorban a combomról és a lábamról szeretnék fogyni.

Kérlek aki tud tanácsot adni, vagy aki már fogyott le ilyen súlyból, az írjon.


Köszönöm!

Ui.: Értelmetlen válaszoktól légyszives kíméljetek!


2012. febr. 9. 15:06
 1/5 Andizsuzsi ***** válasza:
Jó lenne, ha 1-2 napi étrendedet leírnád, akkor könnyebb lenne segíteni. Valamit biztos nem jól csinálsz, különben fogynál. Ha megírod, mit eszel és mozogsz, többen is fognak neked segíteni:)
2012. febr. 9. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

ez nyilván azért van így, mert a mozgás mellé nem elegendő egészségesen étkezni, MÉRTÉKKEL kell enni. Legjobb ha orvosilexikon.hu-n van kalkulátor,kiszámolod a napi kcal szükségletedet, ott meg tudod nézni azt is, hogy mennyi kell a fogyáshoz.

Ha a mennyiség marad, és mozogsz, azzal csak izmot szedsz fel a hájra, nem véletlenül lesznek a nők tramplik ettől.

Szóval mennyiségre nagyon figyelj.és napi 3 liter vizet tessék meginni!!

Elhatároztam magam, hogy lefogyok, és amikor jó idő van, futok, de ez nem sokat segít. ---> ne fuss, kocogj!!! heti 3x, min. 45-60 percet. ez a legjobb kardio, ami elősegíti a fogyást, és fontos, hogy vigyél bele rendszert! tehát heti 3x azért ildomos lenne eljárni! ez hozhat eredményt

2012. febr. 9. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 csokissüti002976 ***** válasza:

Mintha csak a néhány évvel ezelettő magamat olvasnám... és nekem a nagypapám is cukorbeteg volt...


Úsztam 3 évig versenyszerűen, táncoltam 2 évig, és kéziztem 4 évig... Valószínű, hogy ezért nem híztam el, de mellette qrvasokat ettem...


Ugrálókötelezz, kézizz! Az nem elég, ha egészséges ételeket eszel, az is számít, hogy mennyit! Próbáld ki a "kalóriaszámolgatós" módszert. Itt, a 'Fogyókúra' témában olvass utána, mert nagyon sokan kérdezik, hogy 'Hogy fogyjak le?' és mindenkinek válaszolnak. :D Szóval olvass utána ennek, a neten találsz kalóriatáblázatot. Hajrá!


2 hasznos link:

[link]

[link]


Én már 6 hete csinálom, de ha gondolod, csinálhatjuk együtt, és segítek. :) Ha érdekel, írj privit! :D

2012. febr. 9. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Egy napi étrendem kb ebből áll:

Reggeli: Nem szoktam, vagy ha mégis, akkor valami szendvics

Ebéd: Meleg étel (ha van itthon), vagy szendvics

Vacsora: (5-6 órakor) meleg étel, vagy szendvics.

2012. márc. 5. 18:52
 5/5 Andizsuzsi ***** válasza:
Ez a tipikus nesze semmi, fogd meg jól válasz. Abból, hogy meleg étel, vagy szendvics semmit nem lehet megtudni arról, hogy mit is eszel valójában.
2012. márc. 6. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!