Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » így lefogyhatok 25 nap alatt?

így lefogyhatok 25 nap alatt?

Figyelt kérdés

nemtudok olyan egészséges kajákat venni/enni hogy gyorsabban fogyjak vagy valami..mert nincs annyi pénzünk.

reggelizni ha suli idő van nem fogok,mert a suliban oylanok vannak hogy:hotdog( kifli benne virsli kecsappal) hamburger(h.zsemle,fasirt,kecsap,uborka) csokiscsiga, csokisrúd,melegszendvics( fél kifli melegszendvicskrémmel,reszeltsajttal) baconos rúd, sajtos rúd ( ami kissé izetlen) Ezek szerintem nemjók vagy ha valamelyik jó lécci irjátok meg és azt eszek! ithonrol nemtudok vinni mert ha vinnék is az fehér kenyér lenne és aztn em szeretnék enni már 3 napja igysem eszem kenyeret és 2 napja nem iszom cukros üccsiket. ( ezt szeretném folytatni amig lehet)

ebéd: az rendes főtt kaja lenne itthon ( kevesebb mint szokott)

vacsi: 6 előtt nemtudom valami lightos pl , egy répa. vagy egy pohár tej v. bögre cukrozatlan tea egy piritóssal


25 nap alatt szeretnék megszabadulni 3-4 kgtól ( ami látványos lenne remélem)


bocsi hogy ilyen hosszu lett. :)


14L / 174cm/ 75kg!


köszi a válaszokat / ha értelmes válaszokat adsz megy a zöldkéz! ;)



2012. máj. 17. 16:46
 1/9 anonim ***** válasza:
34%
Hamburgerre van pénzed, de zabpehelyre, rizsre nincs, olcsóbb húsra nincs. Na ne nevettess. 25 nap alatt meg soha nem fogsz lefogyni.
2012. máj. 17. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

figyelj, nem azt mondtam hogy hamburgert eszek/veszek! -.- , csak felsoroltam hogy mik vannak a büfében, és nemis ennék hamburgert meg hotdogot vagy vmi "zsírosabbat", és én a sajtosrúdra gondoltam hátha valaki irja hogy azt ehetek, mivel 50 ft... és szerintem az a leg"egészségesebb" a büfébe. vagy a szója kocka. azt elfelejtettem leirni.....

kösz a választ cs..ra

2012. máj. 17. 17:10
 3/9 anonim ***** válasza:
Az előzőnek igaza van, az egészséges kaja amúgy olcsóbb is, ezt tapasztalatból mondom...amúgy meg nem lesz látványos a fogyás, ha úgy állsz neki hogy nem ismered be magadnak sem hogy sz*rsz te bele, mert ha nem így lenne akkor látnád hogy fél kg zabpehely 200 huf, ami elég 10 reggelire, lebontva 20 ft, mellé valami olcsóbb kevert fehérje mondjuk legyen 150 huf...egy drágább péksüti már itt drágább, reggeli fontos amúgy is, namármost a napi rizs adagod durván kemény 50 forintra jönne ki, a hús az legyen mondjuk 300 gramm csirkemell filé ami 400 forint mellé multivitamin kapszula ami fontos diétánál valamint edzésnél 40 huf per nap.700 forint amennyit simán elversz büfében, + ebédre,még ha bent kajálsz akkor is...te döntöd el hogy fontos az egész vagy nem, amúgy meg a nincs reggeli + 6 után nem evés alapból hülyeség, napi 6 kaja időarányosan elosztva, kbb 2 óránként háát csak ennyit kéne, a kajahordásról meg annyit hogy én is viszem a kis csirke rizsemet otthonról mindig kajahordós dobozba, egy másikban pedig salátát, és nem nem romlik meg, ha meg 5000 fok van akkor hűtőtasi + jégaku, amúgy meg nem a kilók a lényeg hanem a tükör, és a te esetedben látatlanban is azt mondom hogy az édeskevés háát hirtelen ennyire szántam rá magam, a lényeg hogy már a kérdésedben benne van a kifogás
2012. máj. 17. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

nna. kezdjük rögtön az elején:

ha veszel sajtos rudat, azzal ugyan ott vagy, mintha fehér kenyeret ennél szinte.

javaslom, hogy vigyél otthonról kaját. 2 főtt tojás + kenyér. kérdd meg a szüleid, hogy vegyenek barna kenyeret a fehér helyett, nem sokkal drágább.

az jó dolog, hogy hanyagolod a cukros üdítőket.

vacsorára egy répa nagyon kevés. meg egy pohár tej is. inkább joghurt, vagy valami hasonló jobb lenne.


és emellett MOZOGJ!

naponta járhatsz futni, ha teheted akkor füves terültere vagy futópályára, de ha nincs más akkor beton. mozgás nélkül az egésznek nincs alapja.

amúgy 25 nap alatt 3-4 kg elég sok. Legalább 1,5 hónap kéne ilyen mértékű fogyáshoz.

Remélem tudtam segíteni!

2012. máj. 17. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Fél kiló zabpehely kb 150 ft felönteni vízzel és megfőzni 5 perc alatt ez kb 5-8 napi reggeli és délig ülő életmóddal nem valószínű, hogy éhes leszel utána tehát 20-30Ft/reggeli.

A sajtos rúd meg tömény agyonfeldolgozott szénhidrát...

2012. máj. 17. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ja diéta alatt tényleg kijön 10 reggeli is egy fél kiló zabpehelyből ha akciósan veszed 120-150 körül van.
2012. máj. 17. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem olvastam végig még a válaszokat de így is megírom tapasztalatból hogy mindegy mit de REGGELIZZ! Én már jártam úgy hogy beájultam. 14 évesen elég ha nem iszol cukros szmötyiket és nem eszel chipszeket meg csokit. Nyugodtan vigyél fehér kenyeret valami sonkával vagy ilyennel és este egyél kevesebbet. Esetleg vegyél valami olyan kiflit, kenyeret ami teljes kiőrlésű mikor hazafele jössz és vidd el azt másnap. Ezt a kajálást nem hinném hogy tartósan bírod, még 25 napig sem. Tornázz esténként még és kész. Egyél több zöldséget és gyümölcsöt. Amúgy annak aki azt írta hogy az egészségesebb kaja olcsóbb, mifelénk a teljes kiőrlésű kenyér majdnem kétszer annyiba kerül, szóval...
2012. máj. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Basszus, válaszolók! 14 éves!!! Honnan venne ő még magának húst? Honnan készítené el? Honnan tudná mennyi a különbség az egészséges és a többi kaja ára között? Most egy család teljes étkezési rendjét 1 ember miatt nehogy már felborítsák!! Mozogj többet és ne igyál cukrosat, stb. Ezeket a büfés kajákat kerüld. A többit már leírtam.
2012. máj. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Utolsónak igaza van. Amúgy én nem tudom ti hogy vagytok vele, de szerintem a zabpehely ehetetlen tejjel, gyümölccsel, főzve, akárhogy. Én csak diétásnak mondható gyümölcsös sütiket sütök belőle, de azok isteni finomak.
2012. máj. 17. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!