Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Volt, aki koplalással fogyott?...

Volt, aki koplalással fogyott? Leírnád az összes tapasztalatod?

Figyelt kérdés

2012. máj. 19. 00:42
 1/5 anonim ***** válasza:
47%
kérdezz meg olyat, aki valami nőklapjás "egyél 1 tojást meg egy szelet csokit egy nap" csodadiétán volt, azok tuti lefogytak... De vissza is hízták, amint leálltak az önpusztítással... Koplalással nem lehet rendesen fogyni mert egyrészt izomból fogysz, nem is zsírból, másrészt meg a szerveid is kárát láthatják(foghullás, hajhullás, stb...) enni kell rendesen, diétázni kell... kalóriát, szénhidrátot, fehérjét számolni kell, beosztani, adagolni... ÉS SOKAT SPORTOLNI! Nem koplalni kell, hanem sporttal kell "meggyorsítani" a fogyást. A sport nélkülözhetetlen. Azért híznak el az emberek, mert nem mozognak. A zabálás másodlagos. Ha koplalsz és visszahízod, ne csodálkozz.
2012. máj. 19. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
na én már koplaltam, nem is fogyás volt a cél, hanem válás után magam alá zuhantam és volt olyan nap, hogy el almát ettem csak...4 hét alatt fogytam kb 10 kilót, de egyik éjjel a mentő kellett kijöjjön ugy fájt a gyomrom. később kiderült, hogy az epém készült ki a sok koplalástól. NA akkor ugy rámijesztettek, hogy azonnal összeszedtem magam.
2012. máj. 19. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem is koplalással, de igen visszafogott, mértékletes étkezéssel sikerült fogynom, de mindent ettem, nem hagytam el semmit, még az édességet sem. Nekem így működött, mert lemondani semmiről sem tudok, mértéket viszont tudok tartani. (Kalóriát nem számoltam, ezért pontos adatokat nem tudok mondani.)

Nem híztam vissza, és semmi bajom nem lett. De még egyszer mondom, ez azért nem koplalás volt, csak nagyon odafigyeltem a mennyiségre.

Csak az első pár nap voltam éhes, utána nem szenvedtem egyáltalán, ráálltam a kevesebb evésre. Mozgásnak sokat sétáltam, kirándultam.

Összesen olyan 15 kilót fogytam talán.

2012. máj. 19. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
koplalással leadhatsz pár kilot, foleg vizet és izomzatot, de aki eddig "zabált", az kétlem, hogy sokáig bírná ezt a fajta "életmódot", és amint abbahagyod, rogton vissza jonnek a kilok, lehet a duplájuk vagy triplájuk, mivel kileszel éhezve és csak tomni fogod magadba a kaját. Ezért nem ajanlatos koplalni, inkabb ésszel csináld a fogyást..sok fehérjét kell enni, rostokat kell bevinni a szervezetbe, sok vizet inni vagy teákat, meglátod ilyen életmódnak meg is lesz a hatása, és persze valamilyen mozgást is kell választanod, én a lustábbik emberfajhoz tartozom, tehát nem igazan tornázom, nemszeretek ugrabugrálni, inkabb bicajozom, gorkorizok és úszok..ezek is hatásosak, de én életmódot váltottam, nem diétaztam, és fél év alatt -19kg-nél tartok
2012. máj. 19. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

igen, koplaltam, ki is alakult nálam evészavar: bulimia ami anorexiához vezetett, ami pszichiáterhez

most kajafüggő vagyok mert a szervezetem kikészült, a bőröm és a hajam gusztustalan lett akármit csináltam vele, az arcom meg elgyötört; jó idő lesz míg visszaáll a normális táplálkozásra és míg nem akarok egyfolytában enni :(

csak azért írom ezt ilyen drasztikusan mert ezt az utat elég durván megjártam és ha egyszer belekezdesz valami ilyesmibe akkor sokkal de sokkal nehezebb kijönni belőle és nem fogsz emlékezni milyen volt előtte

úgyhogy igen fogytam, de közben ebből a 2 betegségből kell kilábalnom és lehet hogy a testképzavarom egy életre megmarad (még a határon voltam, tartós kár nem keletkezett csak pszichésen)

2012. máj. 19. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!